Raksts no Puaro.lv

22. decembris (2014) 19:34

Prezidents neatbildēs skolas darbiniekiem, jo viņu vēstulei nav atpakaļadreses

Valsts prezidents Andris Bērziņš ir saņēmis Bulduru Dārzkopības vidusskolas darbinieku vēstuli, kurā lūgts skaidrot skolas vadības maiņas iemeslus, taču tajā nav norādīta atpakaļadrese, aģentūru LETA informējusi Valsts prezidenta preses sekretāre Līga Krapāne.

Krapāne norādījusi, ka šī iemesla dēļ prezidents nevarēs sniegt savu atbildi.

Skolas darbinieki pauduši satraukumu par valdē ieceltās Inas Vārnas pieredzes trūkumu, uzsverot, ka viņai neesot vērā ņemamas praktiskās pieredzes pedagoģijā, izglītības iestādes vadībā un saimnieciskajā darbībā.

Skolas darbinieki lūguši Bērziņa, premjerministres Laimdotas Straujumas (Vienotība), izglītības un zinātnes ministres Mārītes Seiles un Zemkopības ministrijas skaidrojumu minētajai situācijai.

Vēstules sūtītāji nav apmierināti ar to, ka lēmumi par skolas turpmāko darbību nav tikuši apspriesti ar skolas kolektīvu, kā arī nav veikta izpēte par lēmuma ietekmi uz iesaistītajām pusēm.

Izglītības iestādes darbinieki norādījuši, ka otram atceltajam valdes loceklim Aivaram Griķim ir liela pieredze skolas vadībā, kā arī viņš pats ir šīs skolas absolvents. Darbinieki pauduši atzinību viņa darbam, kā arī atgādinājuši par "neskaitāmajiem piešķirtajiem apbalvojumiem". Tāpēc, izvērtējot Griķa ikdienas darbību, skolas darbinieki bažījas par Izglītības un zinātnes ministrijas "tuvredzību un pārsteidzīgu lēmumu pieņemšanu esošajā situācijā".

Darbinieki neizprot, kas īsti vada skolu un vai tiks saglabātas vidusskolā īstenotās izglītības programmas.