Raksts no Puaro.lv

7. augusts (2013) 12:20

Pret ko Keitija Holmsa iemainījusi Tomu Krūzu?

Holivudas zvaigžņu pāra Keitijas Holmsas (Katie Holmes) un Toma Krūza (Tom Cruise) šķiršanās nāca kā zibens spēriens no skaidrām debesīm. Tam sekoja „publiska veļas mazgāšana” - neskaitāmas ķildas un īpašuma dalīšana. Kamēr bijušais vīrs vēl pārdzīvo par pajukušo laulību, Holmsa sev atradusi jaunu sirdsāķīti.

Aktrise nesen uzsākusi filmēties jaunā kino projektā „Mania Days”. Uzņemšanas laukumā viņa satikusi aktieri Luku Kirbiju (Luke Kirby), un zinātāji stāsta, ka abu starpā uzplaukušas romantiskas jūtas. Arī Kirbijs brīva vīrieša statusu bauda salīdzinoši neilgi – nesen viņš izšķīries no savas draudzenes, modes mākslinieces Andrea Sarubbi, ar kuru bija kopā vairākus gadus.

„Luka šobrīd cenšas saprast, kur virzās viņa un Andrea attiecības. Šķiet, viņš pats nezina, ko darīt tālāk. Keitija, kā vienmēr, cenšas būt vienkārši laba draudzene, bet, jo vairāk laika abi pavada kopā, jo vairāk viņa viņā saķeras,” intervijā Look Magazine atklājis kāds pāra paziņa.

Nesen aktieri tika pieķerti, mīlinoties filmēšanas starplaikos. Neraugoties uz to, viņi spītīgi noliedz, ka abu starpā valdītu romantiskas jūtas.

FOTOGALERIJA.

Keitija Holmsa un Toms Krūzs izšķīrās pērn. Aktrise pamanījās no vīra piedzīt arī paprāvu naudas summu, kā arī kļūt par abu meitiņas vienīgo aizbildni. Laulību līgums paredz, ka Keitijai Holmsai pienākas trīs miljoni dolāru par katru laulībā nodzīvoto gadu (kopā 15 miljoni), kā 35 miljonus dolāru vērtā Beverlihilzas savrupmāja. Protams, bērna aprūpei nepieciešamo līdzekļu summa tiks piestādīta vēlāk. Ja vien abu laulība būtu ilgusi 11 gadus, Holmsai pienāktos puse no 250 miljonus dolāru lielās Krūza bagātības.