Raksts no Puaro.lv

9. augusts (2012) 02:08

Populārā amerikāņu sarunu šovā pasmejas par Latvijas prostitūtām

Latvijas vārds ne reizi vien izskanējis plašajā pasaulē, tomēr ne vienmēr tas saistīts ar pozitīvām ziņām. Kamēr mēs šeit vēl nebeidzam jūsmot par mūsu sportistu sasniegumiem Londonā, ASV labprāt pajoko par sasniegumiem pavisam citā „industrijā”.

Šonedēļ vienā no Amerikas populārākajām TV pārraidēm – Konana O` Braiena (Conan O'Brien) nakts sarunu šovā – viesojās izcilais komēdiju aktieris, seriāla „Modern Family” zvaigzne Ēriks Stounstrīts (Eric Stonestreet). Viņš labprāt izmantoja izdevību, lai pasūdzētos par sava Twitter.com konta uzlaušanu, kā arī dalījās nesenajā nakts uzdzīves pieredzē kādā ekskluzīvā klubā „Billionaires Club”.

„Pirms došanās klubā mani un draugu brīdināja, ka tur mēdzot apgrozīties arī prostitūtas,” šova vadītājam pastāstīja Stounstrīts. „Mans draugs sāka uztraukties, kā tad lai atšķir prostitūtas no parastām sievietēm, bet es atbildēju – prostitūtas būs tās, kuras ar mums labprāt sarunāsies,” jokoja aktieris.

„Stāvu un redzu, ka manā virzienā nāk šī skaistā sieviete sarkanā kleitā. Pie sevis nodomāju: „Te nu sākas...” Pajautāju dāmai, no kurienes viņa ir. Meiča atbild: „No Latvijas.” Viss skaidrs. Tad apvaicājos, cik ilgi viņa jau ir pilsētā. „Apmēram nedēļu.” Njā... protams. Un cik ilgi vēl plāno uzturēties? „Varbūt vēl vienu nedēļu.” Viss skaidrs.”

Beigās tomēr esot izrādījies, ka sastaptā jaunkundze vienkārši esot seriāla „Modern Family” fane, kura nolēmusi izmantot izdevību, lai ar populāro aktieri apsveicinātos. Šova vadītājs jokojot piebilda, ka, iespējams, viņa tomēr bija prostitūta, kura fano par šo seriālu.

Teiksiet - nevainīgs humors? Bet runā, ka katrā jokā slēpjas daļa patiesības...

Skatiet VIDEOGALERIJU.