Raksts no Puaro.lv

Ceturtdiena, 9. aprīlis (2015) 08:15

Pitons aizrijas ar Tīģeri un mirst

Austrālijā izbadējies ametista pitons aizrijies ar kaķi vārdā Tīģeris un nomiris, vēsta izdevums The Cairns Post.

Aizvadītajā svētdienā Austrālijas Kliftonbīčas (Clifton Beach) iedzīvotājs Frensis Bekvīss (Francis Bakvis) devies meklēt savu 16 gadus veco kaķi, kurš jau vairākas dienas bija pazudis. Izgājis pagalmā, austrālietis no krūmu puses sajutis nepatīkamu smaku, kur, kā izrādījās, gulēja nobeidzies pitons. Čūska bija vismaz 3,5 metrus gara. 

Kad Bekvīss izvilcis beigto pitonu mauriņa vidū, tas pārsprādzis un vīrietis ieraudzījis savu kaķi, precīzāk sakot, to, kas no četrkājainā drauga bija palicis pāri. Acīmredzot reptilis ar kaķi bija aizrijies.

Kā pastāstījis mājdzīvnieka saimnieks, Tīģerim paticis nakšņot svaigā gaisā privātmājas verandā. Bekvīss piebildis, ka ģimene esot līdz sirds dziļumiem sarūgtināta par sava mājas mīluļa šausmīgo nāvi. „Viņš kļuva vecs, un prātiņš reizēm izspēlēja kādu joku, bet visādi citādi Tīģeris bija vesels, nekad neslimoja, bet nu viņa vairs nav,” savas bēdas laikrakstam paudis austrālietis.

Izdevums norāda, ka ametista pitoni mēdzot būt pat garāki par astoņiem metriem. Šie reptiļi kā ogu spējot aprīt liela auguma zīdītājus, tajā skaitā ķengurus.