Raksts no Puaro.lv

23. decembris (2012) 12:33

Pieķerti! Bībers un Gomeza atkal kopā +PAPARACI FOTO

Lai arī šie abi slavas lutekļi tik tikko sasnieguši pilngadību, viņu mīlas dzīve un nedienas kļuvušas par vienu no apspriestākajiem tematiem šovbiznesa vidē, pēdējo pāris mēnešu laikā jau nu pavisam noteikti. Novembra sākumā tīņu elks Džastins Bībers (Justin Bieber) un viņa mīļotā, aktrise un dziedātāja Selēna Gomeza (Selena Gomez) oficiāli apstiprināja, ka abu attiecībām pielikts punkts, tomēr nu izskatās, ka pāris ir pārdomājis, turklāt savu kopā būšanu cītīgi slēpj.


Šobrīd notiek sīva cīņa pasaules ietekmīgāko laikrakstu paparaci fotogrāfu aprindās par to, kuram tad izdosies iegūt vērtīgākus kadrus un pierādījumus tam, ka abi mākslinieki atkal ir kopā.

Šīs nedēļas sākumā vienā no britu lielākajiem laikrakstiem Daily Mail parādījās ekskluzīvi fotouzņēmumi, kuros redzams, kā noslēpumaina dāma, nomaskējusies no preses, ielavās Džastina Bībera privātajā lidmašīnā. Lai arī viņas seju saskatīt nebija iespējams, rakstā tika pārliecinoši pausts, ka tā bijusi Selēna Gomeza.


Visas šaubas tika kliedētas sestdien, kad Radar Online publicēja foto, kuros redzams, kā Gomeza sēž mīļotajam klēpī. Aculiecinieki apstiprina, ka pāris esot skūpstījies. Pieķerti!

Skatiet FOTOGALERIJU.