Raksts no Puaro.lv

Svētdiena, 10. februāris (2013) 18:03

PeR Eirovīzijā uzstāda jaunu rekordu +2. pusfināla FOTO

Tie, kuri cītīgi sekoja līdzi abiem Eirovīzijas nacionālās atlases pusfināliem, noteikti pamanīja, ka grupa PeR uzvaru izcīnīja ar abām pieteiktajām dziesmām – gan ar lirisko „Sad Trumpet”, gan ar azartisko „Here We Go”. Tas nozīmē tikai vienu – puišiem būs jāpagūst finālam sagatavoties ar diviem priekšnesumiem.

„Tieši tāds arī bija mūsu mērķis. Vēlējāmies finālā iekļūt ar abām dziesmām un uzstādīt jaunu rekordu Latvijas Eirovīzijas vēsturē,” intervijā portālam Puaro.lv atklāj grupas vokālists Ralfs Eilands. Abi mūziķi ir arī vieno no jaunākajiem konkursantiem – Ralfam ir 19 gadu, bet Edmundam – 22.


Ar kuru no abām dziesmām tad paši dziedātāji labprātāk aizbrauktu uz Zviedriju? „Abas šīs dziesmas ir kā bērni – nevar pateikt, ka viena patīk labāk nekā otra,” prāto Edmunds. „Ņemot vērā, ka Eirovīzijas sauklis ir „Piecel kājās Eiropu”, mūsuprāt, to var izdarīt ar dziesmu „Here We Go”,” uzskata Ralfs.

Spilgtos skatuves tērpus mūziķiem sagatavojusi modes māksliniece Indra Salcēviča. „Tie tika šūdināti īpaši šim priekšnesumam. Aizsūtījām Indrai pāris savas idejas, viņa uzreiz pieslēdzās – noklausījās dziesmu, un ne nu ir tērpi! Vienmēr esam uzskatījuši, ka uz skatuves ir jāizskatās ne tā, kā ikdienā.”

Pie sava vizuālā tēla piestrādājuši bija arī pārējie Eirovīzijas konkursa dalībnieki – FOTOGALERIJA.