Raksts no Puaro.lv

29. decembris (2011) 08:08

Pāvels Globa: Eiropas Savienība sabruks, Latvija izkulsies no krīzes 2020.gadā

Šis ir fragments no 2011.gada 29.decembrī laikrakstā "Subbota" publicētās astrologa Pāvela Globas prognozes. Un jāatzīst, ka tā ir diezgan precīza, kā par to varam pārliecināties šobrīd. Varbūt  kāds satraukts prāts nedaudz nomierināsies to izlasot, jo Globas prognozē karš Latvijā nav paredzēts.

"Es gribētu iepriecināt visus cilvēkus, kas ir noguruši no krīzes ar labvēlīgu nākotnes prognozi, bet diemžēl, planētas saka pretējo," laikrakstam "Subota" saka krievu astrologs Pāvels Globa.


"Nākamie trīs gadi būs paši smagākie pēdējo 70 gadu laikā kopš Otrā pasaules kara beigām," norāda astrologs.

Globa secina, ka globālās ģeopolitiskās intereses ir sasniegušas tādu līmeni, ka tās ir atrisināmas tikai ar kariem. Nākamā valsts, kur uzliesmos karš, pēc astrologa domām, būs Sīrija, karadarbība pārņems visus Tuvos Austrumus, nav izslēgts, ka parādīsies jauni ieroču veidi.

"Manuprāt, Putins pašlaik ir vienīgais cilvēks, kurš var kaut ko izmainīt planetārā mērogā. Kopā ar Medvedevu. Plus Ķīnas valdība." Pāvels Globa pareģo, ka, ja nekas netiks darīts, karadarbība ap 2014.gadu var skart arī Krieviju, un tā sāksies no Kaukāza. Krievijai visproblemātiskākais būšot 2013. Čūskas gads.

Pāvels Globa piemin neizskaidrojamo Krievijas vēsturisko notikumu saistību ar dzejnieka Mihaila Ļermontova dzimšanas un nāves gadiem - viņš dzimis 1814., miris 1841.gadā. Pēc simts gadiem šajos datumos sākās Pirmais pasaules karš (1914) un Lielais Tēvijas karš (1941). Ļermontova 150 gadu dzimšanas gadā tieši dzimšanas datumā gāza Hruščovu, bet 1991.gadā 150. nāves dienā sabruka PSRS. Tāpēc Globa satraukts par 2014.gadu, kad būs Ļermontova 200. dzimšanas diena, turklāt notiks Olimpiskās spēles Sočos - tur, kur nogalināja Ļermontovu...

Kad beigsies krīze? Astrologs uzskata, ka 2013.- 2014. gados ir gaidāms jauns krīzes vilnis, kas būs ilgstošs. "Latvija izkulsies no krīzes pēdējā no visām Eiropas valstīm, aptuveni ap 2020.gadu. Eiropas Savienība sabruks. ES iekšienē jau sen ir parādījušies centrabēdzes spēki, kas lēnām, bet noteikti ved uz sašķelšanos. (..) ES vietā, kā esmu jau vairākkārt teicis, izveidosies vairākas apvienības: Viduseiropas, Eiropas dienvidvalstu, Ziemeļbaltijas. 16. gadsimtā sabrukušajai Hanzas Savienības idejai vajadzētu atdzimt. Tieši šo Hanzas ceļu ies Latvija," norāda Globa.

Pasaules gala nebūs - tā apgalvo citi laikraksta "Subota" lappusēs viedokli iztiekušie astrologi.

No laikraksta "Subota"