Raksts no Puaro.lv

1. oktobris (2013) 06:00

Latvju zeltene izklaidējas ekskluzīvā pasākumā kopā ar pasaules zvaigznēm FOTO

 „Par Martini brendu zināju ne vairāk par citiem - kuram gan negaršo, piemēram, Martini Asti. Izlasīju Facebook par konkursu un nolēmu, ka nebūtu slikti laimēt kādu balviņu. Cik atceros, bija solīti Martini Royale komplekti,” 27 gadus jauno kādā Rīgas tipogrāfijām strādājošo studenti Viktoriju Kozlovsku iesaistīties konkursā mudināja pavisam pieticīgi mērķi. Rezultāts pārspēja cerēto – Viktorija uzvarēja un devās piecu dienu braucienā uz globālo Martini pasākumu Itālijā, kur vadīja dienas slavenību vidū.

FOTOGALERIJA.


Pasaulē iecienītākais vermuts un populārākais itāļu dzirkstošais vīns Martini savu 150. dzimšanas dienu svinēja žilbinošā ballē Itālijā pie Komo ezera. Ekskluzīvās ballītes viesu vidū bija pasaules mēroga mūzikas zvaigzne Lilija Alena, Grammy balvai nominētais pianists Čillijs Gonzaless, dīdžejs un producents Marks Ronsons, kā arī aktrise un supermodele, Victoria’s Secret enģelis Rozija Hantingtona–Vaitlija.

Pasaules mēroga mūzikas zvaigzne Lilija Alena


Ceļā uz uzvaru Viktorijai nācās pārspēt vairākus simtus konkurentu. Vispirms bija jāiesūta sava veiksmes formula, kas sastāv no Martini 150 gadu jubilejas cipariem. Viktorijas versija – 1  intuīcija, 5 pieņemti izaicinājumi un 0 šaubu – žūrijai patika, un viņa tika nākamajā kārtā. Tad bija jāparāda Martini devīze savā izpratnē video sižetā. „Bija diezgan grūti iekļauties video 30 sekundēs, kuras nedrīkstēja pārsniegt. Bet filmējām jautrā gaisotnē, un video arī sanāca jautrs,” savu veiksmes formulu atklāj Viktorija.

„Sajūtas bija fantastiskas. Uzkāpjot uz sarkanā paklāja, uzreiz paši sajutāmies kā zvaigznes. Orķestris, visa atmosfēra, lielisks skats uz ezeru, un cilvēki apkārt - viss pasākums bija tik harmonisks un svinīgs, ka elpa aizrāvās! Nedaudz brīvāku noskaņu pasākumam piešķīra Lilija Alena un vēlāk Marks Ronsons,” iespaidos dalās Latvijas atlases veiksminiece.


„Sagatavošanās svinībām sākās jau studijā, fotosesijas laikā, jo tur tika piedāvāti un piemērīti tērpi, kurus varējām izvēlēties pasākumam, kā arī piemeklēti frizūru un make-up varianti. Pašā svinību dienā viesnīcā ieradās stilisti, lai visus dalībniekus sagatavotu pasākumam, un tas aizņēma gandrīz pusi dienas.” Martini konkursa uzvarētāja atzīst, ka varējusi izbaudīt kinozvaigznes cienīgu dzīvi: „Mūs uzņēma vislabākajā līmenī, sākot ar atlidošanas brīdi, kad lidostā sagaidīja vairāki Martini pārstāvji, un luksus klases mašīnā aizveda līdz viesnīcai. Programma bija piesātināta, viss bija ļoti labi organizēts - stilistu-frizieru un make-up meistaru konsultācijas, fotografēšanās studijā, vakariņas labākajos Milānas restorānos, naktskluba apmeklējums, ekskursijas, profesionāla, izpalīdzīga un laipna Martini komanda.”


Konkursa uzvarētājiem bija sagatavoti dažādi uzdevumi, par kuru paveikšanu jāatskaitās foto vai video formā. «Piemēram, meitenēm no Lietuvas bija jāizstāsta kameras priekšā Martini kokteiļa recepte. Pārim no Kazahstānas bija jāpasūta bārā Martini, neizdvešot ne skaņas. Mani no uzdevuma izpildīšanas atbrīvoja salauztas kājas dēļ,» stāsta Viktorija.

Kā visspilgtāko mirkli viņa atceras pirmās vakariņas restorānā Al Pont de Ferr, kad visi centās iepazīties, sauca pēc kārtas vārdus, kurus saka viņu valstī, saskandinot glāzes. Ēdiens bijis fantastisks. „Spilgtas atmiņas palika no Piazza del Duomo, un protams, no Gala pasākuma,” piebilst Viktorija.