Raksts no Puaro.lv

26. decembris (2012) 12:29

Par spīti neveiksmēm komiķis Gatis Kandis vēlas startēt šovā Big Brother VIDEO

Facebook.com

Pirms kāda laika plašu rezonansi sabiedrībā izraisīja Anglijā dzīvojošais latviešu komiķis Gatis Kandis, kuram populārajā britu talantu šovā Britain's Got Talent izdevās sasmīdināt bargo žūrijas locekli, mūzikas magnātu Saimonu Kauelu, tādejādi iekļūstot atlases otrajā kārtā. Diemžēl toreiz šova finālā Gatis tā arī neiekļuva, tāpēc nu viņš nolēmis startēt jau citā ampluā realitātes šovā Big Brother.

„Tu esi smieklīgākais no visnesmieklīgākajiem komiķiem,” šova Britain's Got Talent atlasē par Gati izteicās Saimons Kauels. Nu latviešu komiķis nolēmis šo titulu saglabāt. Nesen savā oficiālajā Facebook.com fanu lapā viņš ievietojis amizantu video, kurā piesaka dalību vienā no populārākajiem realitātes šoviem pasaulē Big Brother.

„Sveiki, Big Brother. Mani sauc Gatis Kandis un es esmu cilvēks. Man patīk intervēt govis un man nav bail no helikopteriem,” savu piemērotību šovam pamato Gatis. „Es protu aizskaitīt līdz desmit ar aizvērtām acīm, kā arī spēlēt klavieres.” Skatiet VIDEOGALERIJU.

Tiesa gan, komiķa iepriekšējie centieni nokļūt TV prožektoru gaismās cietuši neveiksmi. Šovasar šova Big Brother producenti Gati bija uzaicinājuši kā viesmākslinieku kādā no tā epizodēm. Diemžēl toreizējie šova dalībnieki Gata jokus nesaprata.