Raksts no Puaro.lv

21. novembris (2013) 07:57

Opra Vinfrija izmaksā šiku dzīvokli Holivudas pabērnam Loanai FOTO

Aktrises un dziedātājas Lindsijas Loanas vētrainais dzīvesveids sagādājis ne vienu vien nepatīkamu brīdi ne vien viņai pašai, bet arī viņas tuviniekiem. Apreibinošas vielas, ballītes līdz rīta gaismai un neskaitāmie likuma pārkāpumi aktrisi padarījuši par regulāru viešņu tiesas sēdēs un rehabilitācijas klīnikās.

Tāpēc nav nekāds brīnums, ka 27 gadus vecā kinozvaigzne iedzīvojusies finansiālās problēmās. Pirms kāda laika atklājās, lai Loanai naudu aizdevis tāda paša dzīvesveida piekritējs, aktieris Čārlijs Šīns. Ar to, izrādās, nav bijis gana. Nu par Loanu rūpes uzņēmusies viena no pasaules vislabāk apmaksātākajām slavenībām, šovu vadītāja Opra Vinfrija.

Sarunu šova zvaigzne nu izmaksā Loanai šiku dzīvokli pašā Ņujorkas sirdī. Tā rēķins ik mēnesi sastāda ap 17 tūkstošiem ASV dolāru. Greznajos apartamentos ir trīs guļamistabas un trīs vannasistabas.

Izrādās, nesen Loana ar Vinfriju parakstījusi divus miljonus vērtu līgumu, ļaujot šovu vadītājai uzņemt dokumentālo filmu par sevi. Jaunais dzīvoklis esot kā „filmēšanas laukums” – daļa no darījuma.