Raksts no Puaro.lv

Pirmdiena, 12. marts (2012) 02:53

Olimpiete lesbiete dzemdējusi gejam frizierim Pēram dēliņu

Mākslīgās apaugļošanas ceļā pazīstamākais pašmāju lesbiešu pāris bijusī olimpiete Līga Kļaviņa un juriste Evita Goša februārī tikušas pie dēliņa: mazuļa Niko Marisa tēvs ir kolorītais frizieris Pērs Bogomazovs, kurš nekad nav slēpis savu netradicionālo seksuālo orientāciju.

Rezultāts: jaunā māmiņa jūtas laimīga, bet lepnais tēvs gatavs pilntiesīgi piedalīties dēla audzināšanā.


Talantīgā septiņcīņniece Līga Kļaviņa telefonsarunā ar žurnālistiem savos komentāros bija īsa, lai arī sarunu neatteica:

«Jā, tā ir taisnība, esmu kļuvusi par māmiņu. Esmu laimīga. Un neko vairāk komentēt nevēlos. Jūtos tāpat kā jebkura jaunā māmiņa, kas ir laidusi pasaulē pirmdzimto,» teica Kļaviņa. Bijusī sportiste vairāk nekā sešus gadus dzīvo laulībā ar juristi Evitu Gošu – kāpēc par mākslīgās apaugļošanas donoru izvēlēts tieši gejs Pērs Bogomazovs, viņa nevēlējās stāstīt. Bogomazovs arī nebija nekāds runīgais – bērns esot bijis plānots, gribēts un ļoti gaidīts.

Līga Kļaviņa ir 32 gadus veca bijusī latviešu vieglatlēte, startēja septiņcīņas sacensībās, kaut arī savu profesionālo karjeru sāka kā augstlēcēja. Līga startēja 2000. gada Vasaras Olimpiskajās spēlēs Sidnejā. Ilgstoši dzīvojusi ASV.

Slavenību frizierim Pēram ir 36 gadi.

Vakara Ziņas un Puaro.lv