Raksts no Puaro.lv

Ceturtdiena, 12. jūlijs (2012) 02:20

Olgas Rajeckas 77 apavu pāru kolekcijas izcilākie šedevri kārdina citus mūziķus

Trešdien tirdzniecības centrā Spice pulcējās ievērojams skaits estrādes dīvas Olgas Rajeckas draugu un talanta cienītāju. Ar interesantiem stāstiem un azartisku izsoli tika atklāta fotoizstāde "Olga Rajecka. Jubilejas bildes" ar dziedātājas portretējumiem, kas veikti dažādos viņas karjeras periodos.


Vislielāko sanākušo ievērību izpelnījās ekskluzīvā dziedātājas kurpju kolekcija, kas atklāj viņas personības sievišķīgos aspektus. No saviem 77 apavu pāriem dīva izvēlējusies košākos un zīmīgākos, kurus nu var aplūkot īpašā stendā Spices pirmajā stāvā.


„Bieži vien man jautā: „Olga, kā tu spēj tik ilgi uz skatuves noturēties?” Tur jau ir tā lieta -  nepieciešami īstie apavi!” – ar klātesošajiem noslēpumos dalījās dziedātāja. „Skatuves apavu izvēlē prioritāte ir ērtums un stabilitāte. Skaņa nāk no apakšas uz augšu, tāpēc ir svarīgi parūpēties par stingru pamatu zem kājām.”


Šo stabilitātes sajūtu nu varēs baudīt sabiedrisko attiecību aģentūras Prospero vadītāja Mudrīte Grundule, kura sīvā cīņā izsolē „pārsita” atraktīvo Dukuru ģimeni, savā īpašumā par 50 latiem iegūstot koši lillā kurpes, kas reiz tika īpaši vestas no Anglijas un ar kurām Rajecka uzstājusies Eolikas koncertos.

Edijs Dukurs nezaudē cerību...


Foto izstādes idejas un daudzu tur eksponēto foto autors ir fotogrāfs Gundars Bergs. Viesu vidū bija arī dziedātājas draudzene un modes māksliniece Elita Patmalniece, dziedātājas Liene Šomase un Anmary, Eolikas cīņu biedrs Dainis Dobelnieks un daudzi citi.


"Kurpes ar gulbīšiem pirku Londonā. Ilgi nevarēju saprast, pie kā tās vilkt, un ļoti priecājos, kad beidzot atradu piemērotu tērpu. Ar šiem apaviem esmu uzstājusies Raimonda Paula koncertā, klāt bija zils tērps. Vēl ar tām uzstājos „Dīvu naktī” un koncertos ar Lielvārdes Violeto kori," atklāj dziedātāja.
 


 

"Ļoti senas kurpes. Ar tām uzstājos grupas Bāze 7 laikos 90. gadu vidū. Ļoti žēl, ka saplīsušas un vairs nav velkamas. Kombinēju tās ar svītrainām kļošām un zaļu vestīti."