Raksts no Puaro.lv

31. decembris (2012) 02:52

Nikija Mināža kārdina ar iespaidīgu dekoltē FOTO

Dailymail.co.uk

Dziedātāja Nikija Mināža (Nicki Minaj) pie popmūzikas debesīm iemirdzējās diezgan pēkšņi un savu spilgto tēlu viņa nolēmusi saglabāt jebkādiem paņēmieniem. Nesen dziedātāja ieradās Ņujorkā un vietējos vīriešus pārsteidza ar izteikti kārdinošu un seksīgu tērpu. 30 gadus vecā māksliniece kungu fantāzijai atstāja diezgan maz.

Skatiet FOTOGALERIJU.Nikija Mināža bija parūpējusies, lai seksīgi izskatītos no jebkura rakursa, drosmīgi atsedzot dekoltē un ietērpjoties apspīlētā, uz gurniem caurspīdīgā bikškostīmā. Jauno gadu dziedātāja nolēmusi pavadīt Lasvegasas naktsklubā Pure. Tā īpašnieki sola, ka ballīte būšot varen karsta. Jāteic, ja Miāža būs tērpusies kaut uz pusi tik vilinoši, par to šaubu nav.

Šis gads māksliniecei izrādījies īpaši veiksmīgs. Par to liecina ne tikai augstie sasniegumi dažādu valstu radio topos, bet arī summa, kādu viņa saņems par Jaungada koncertu Lasvegasā – 5 miljoni ASV dolāru. Tikmēr dziedātāja Bejonse (Beyonce), kura savu muzikālo karjeru uzsāka krietni agrāk, par šādu koncertu Lasvegasā saņems „vien” 4 miljonus dolāru.