Raksts no Puaro.lv

Trešdiena, 18. janvāris (2012) 15:20

Slepeni apprecējies basketbolists Kaspars Kambala - INTERVIJA/FOTO

Pērnā gada jūlijā, nevienam nezinot, apprecējies slavenais latviešu basketbolists, kluba "Turk Telekom" spēlētājs Kaspars Kambala un viņa mīļotā sieviete Tifānija Ronda.

Pāris apprecējās 31. jūlijā ASV – skaistajā spēļu paradīzē - Lasvegasā. „Bijām tikai divi vien, bez vecākiem, radiem un draugiem, jo vēlējāmies pavisam privātu ceremoniju,” portālam Puaro.lv stāsta Kaspars. „Lasvegasā ir vieglāk salaulāties, nevienam nezinot. Tieši tāpēc Vegasā to dara tik daudz ārzemju slavenību.”

„Mēs nevēlējāmies greznas kāzas, pēc kurām visi apspriestu, cik maksāja kleita vai kādā ekskluzīvā limuzīnā pārvietojās līgava,” viņš turpina.

„Kāzu kleitu modelēju es pati – tā bija vienkārša, balta minikleita,” piebilst Tifānija. „Arī savu gredzenu Tifānija modelēja pati, es izvēlējos dimantu. Manam gredzenam dizainu veidoja kāds mans labs draugs no Stambulas,” turpina Kaspars. Pēc kāzām Tifānija saglabājusi savu uzvārdu.

„Laulības bija spontānas, iepriekš neko neieplānojām - tādi esam! Mēs saderinājāmies jau pirms četriem gadiem. Šogad esam iecerējuši vasarā noslēgto laulību nosvinēt kopā ar draugiem, kā arī doties medusmēnesī, jo pērn to nepaguvām izdarīt,” stāsta Tifānija. Kāds būs medusmēneša galamērķis? „Kur vien Tifānija vēlēsies!” – Kaspars sola. Visticamāk, abi došoties uz Dubaju.

Gan Kaspara, gan Tifānijas vecāki par priecīgo notikumu uzzinājuši tikai pēc kāzām. Līdz šim par to bija informēti tikai paši tuvākie ģimenes locekļi un labākie draugi. „Nekas īpaši nav mainījies, tikai tas, ka mūsu zeltnešus rotā laulības gredzeni,” nosmej Kaspars.

Tuvākajā laikā pāris no Lasvegasas pārvāksies uz dzīvi Kalifornijā. „Tur dzīvo lielākā daļa mūsu draugu un paziņu. Plānojam nākotnē arī iekārtot sev mājokli Latvijā, Jūrmalas apkaimē,” stāsta basketbolists.