Raksts no Puaro.lv

6. septembris (2012) 12:31

Nerātns jociņš TV tiešraidē pamatīgi samulsina reportieri VIDEO

Ekrānuzņēmums

Katram kaut reizi ir gadījies piedzīvot to apjukuma un neziņas vilni, kas piemeklē, kad draugu kompānija pēkšņi jautri ķiķina par joku, kuru neesi sapratis. Viena no Amerikas Savienoto Valstu populārākā TV raidījuma „Good Morning, America” reportierei Elizabetei Vargas (Elizabeth Vargas) bija tā „laime” šo mulsinošo brīdi piedzīvot tiešraidē miljoniem TV skatītāju acu priekšā.

Neraugoties uz cienījamo vecumu – 50 gadiem – Vargas kundzes seksuālā pieredze, šķiet, nav ne tuvu tik bagāta, kā jaunajām aktrisēm. Kad intervijas laikā nesen iznākušās filmas „Bahcelorette” zvaigznes izmeta jociņu par „teabagging” (kas apzīmē orāla apmierinājuma sniegšanu vīrietim, parūpējoties par viņa sēkliniekiem), reportiere sākumā pasmējās kopā ar aktrisēm, bet tad pavaicāja, ko tas nozīmē.

Komēdijas "Bachelorette" zvaigznes


Negaidītajam jautājumam sekoja nervoza skatienu apmaiņa un nesaprotamas piebildes no aktrišu puses – neviena no viņām nebija gatava tiešajā ēterā uzņemties seksa guru lomu, tāpēc populārā vācu izcelsmes kinozvaigzne Kristena Dansta nāca klajā ar ieteikumu: „Vēlāk pati iegūglē,” rosinot reportieri atbildes rast ar Google.com palīdzību.

Skatiet VIDEOGALERIJU.