Raksts no Puaro.lv

7. oktobris (2013) 07:00

Naomi Kempbela mirdz kleitā, kas viņai mugurā bijusi pirms 21 gada FOTO

Bulls Press

Britu supermodele Naomi Kempbela (Naomi Campbell) noteikti ir viena no retajām sievietēm, kura spēj ne tikai uzvilkt mugurā kleitu, kas viņai reiz jau bijusi mugurā pirms 21 gada, bet arī joprojām tajā izskatīties lieliski.

43 gadus vecā modele, apmeklējot „Novak Djokovic Foundation” ikgadējās labdarības vakariņas Ņujorkā, nolēma mugurā uzvilkt Atelier Versace vakarkleitu. Pirmoreiz šī kleita Kempbelai bija mugurā 1992.gadā Versace reklāmas kampaņā. Toreiz modelei bija vien 22 gadi.

Londonā dzimusī skaistule joprojām izskatās neatvairāmi. Un ne velti – viņas atlētiskais augums neslēpjas tikai labos gēnos, bet arī stingrā treniņu režīmā un dzelžainās diētās.

„Es neēdu glutēnu saturošus ēdienus. Pirms pusotra gada atteicos arī no gaļas. Novecojot daudz kas mainās, bet joprojām pastāv neskaitāmi veidi kā dabiskā veidā uzturēt sevi labā formā,” iepriekš intervijā Oprai Vinfrijai (Oprah Winfrey) atklājusi modele.

Brīžos, kad vēlas ātri atbrīvoties no pāris kilogramiem, Kempbela uzturā lieto tikai kokteili, kas sastāv no kļavu sīrupa, kajēnas pipariem, citronu sulas un ūdens. „Cenšos to darīt trīs reizes gadā. Ilgākais, cik esmu to dzērusi, ir 18 dienas pēc kārtas. Ir labi ik pa laikam attīrīt savu organismu.