Raksts no Puaro.lv

Sestdiena, 20. jūlijs (2013) 12:06

MTV zvaigzne netiek galā ar liekajiem kilogramiem un celulītu BIKINI FOTO

Šķiršanās no ekrāna partnera un līgavaiņa Rikija Guarnačo (Ricci Guarnaccio) MTV realitātes šova „Geordie Shore” zvaigznei Vikijai Patisonei (Vicky Pattison) nākusi „labumā”. Tiesa gan, ne šī vārda glaimojošākajā nozīmē. No pārdzīvojumiem agrāk tik slaidā TV zvaigzne glābjas, mielojoties ar ātrajām uzkodām un picām. Ne bez rezultātiem.

FOTOGALERIJA.

Nesen Vikija devās uz slavenību iecienīto Spānijas kūrortu Marbeju, lai izbaudītu ilgi gaidīto atvaļinājumu. 25 gadus vecās jaunietes figūra pārsteidza ne vienu vien šova skatītāju. Vikija, kura vēl pirms pus gada nēsāja M izmēra drēbes, nu „uzēdusies” līdz L un pat XL izmēram, atklāj viņai tuvas personas.


„Viņa vienkārši pārstāja par sevi rūpēties,” intervijā „Closer magazine” atklāj kāda zvaigznes paziņa. „Vikija to vien dara kā ēd picas un ātrās uzkodas. Viņai ir jau L, XM izmērs, tomēr pati viņa to neatzīst. Turklāt svara pieaugums liek viņai justies vēl sliktāk. Vikija vienkārši vēlas atrast kaut ko, kas novērstu viņas domas no šķiršanās.”

Jau „Geordie Shore” laikā Vikija uzdzīves un ballīšu dēļ nedaudz pieņēmās svarā, tomēr toreiz viņa uzreiz uzsāka fitnesa programmu, iegūstot vēl slaidāku augumu nekā iepriekš. Šķiršanās no līgavaiņa viņu pilnīgi satrieca. TV zvaigzne atzina, ka viņa „ēd, lai justos labāk.”

Pirmās divas šova daļas Vikija un Rikijs aizvadīja kā pāris, bet šova trešajā sezonā nolēma saderināties. Drīz vien pēc tam sekoja šķiršanās.