Raksts no Puaro.lv

Otrdiena, 17. februāris (2015) 11:12

Mikijs Rurks uz ielas apraudas; viņu pametusi mīļākā?

Aktieris apraudājās turpat uz ielas pēc tam, kad viņu uz atvadām bija apkampusi mīļākā – krievu modele Anastasija Makarenko. Holivudas aktieris Mikijs Rurks un viņa mīļākā – krievu modele Anastasija Makarenko bija pāris sešus gadus. Bet tagad šķiet, ka mīlnieki nonākuši attiecību krīzē. Svētdien paparaci kļuvuši par lieciniekiem neparastai ainai pie aktiera Ņujorkas dzīvokļa namdurvīm.

Mikijs, kurš bija iznācis pastaigāties ar saviem suņiem, piepeši apraudājās turpat uz ielas. Aktieri saraudināja saruna ar Anastasiju. Modele mēģināja mierināt draugu, noglāstot viņa plecu un maigi apskaujot. Tad blondīne iesēdās pie mājas novietotajā „Mersedesā” un aizbrauca.

Bēdu māktais Rurks, asaras birdinādams, devās prom pa ielu. Acīmredzot aktieris jutās ļoti satriekts, jo turpat netālu apsēdās pie staba un aizsmēķēja, absolūti nelikdamies ne zinis par garāmgājēju ieinteresētajiem skatieniem.


Notikuma aculieciniekiem pirmā doma, kas iešāvās prātā – pāris pajuka, un tas, ko viņi redzēja, bija atvadīšanās. Tam ir pamatots iemesls – iepriekšējā dienā, kas, kā zināms, bija visu mīlētāju diena 14.februāris, Rurks un Makarenko pavadīja šķirti. Aktieris Valentīndienu pavadīja savu suņu kompānijā, vairākas stundas sēžot parkā uz soliņa.Mikijs Rurks un krievu modele iepazinās kādas fotosesijas laikā, un kopš tā laika bija teju vai nešķirami. Attiecības ar jauniņo Anastasiju aktieri stipri pārvērta. Viņas dēļ Mikijs atmeta kaitīgos ieradumus, sāka rūpēties par savu fizisko formu un vispār no uzdzīvotāja pārtapa mājās sēdētājā.

„Man tas ir kaut kas jauns – attiecībās būt godīgam. Daļa no manis vēl nedomā par sekām un atbildību, taču vienmēr, kad es tā uzvedos, galu galā iekrītu tumšā bezdibenī – un vainot šajā kritienā es varu vienīgi sevi pašu,” – aktieris kādā intervijā stāstija par savām attiecībām ar Makarenko.
„Anastasija – tā man ir Dieva dāvana. Protams, viņa ir ļoti skaista sieviete, bet tas nav vienīgais! Viņai ir ļoti laba sirds un brīnišķīga ģimene. Nastjai ir ļoti sirsnīgas attiecības ar vecākiem, viņi ir lieliski cilvēki.  Es viņu nemainītu pat pret divdesmit „Oskariem”!”