Raksts no Puaro.lv

Piektdiena, 25. maijs (2012) 10:41

Miķelis Rēdlihs sievas pārdzīvojumus dziedēs romantiskā ceļojumā uz Franciju

No šī gada Pasaules čempionāta hokejā uzbrucējs Miķelis Rēdlihs mājup pārradies ar „kara” traumu – kādā no spēlēm gūtā savainojuma rezultātā viņa seju šobrīd rotā vairākas šuves. Ne velti hokejs tiek dēvēts par īstu vīru sportu. Kādas vēl traumas jau ir hokejista „kontā”?

„Vēl pāris reižu man ir bijusi nepieciešamība uz sejas likt šuves – šī, šķiet, bija trešā reize, kad šāda procedūra tika veikta. Man ir ļoti paveicies, jo traumas esmu guvis diezgan reti. Protams, ir bijis pāris lūzumu, bet tie pēdējo reizi tika gūti jau pirms kāda laiku,” intervijā portālam Puaro.lv stāsta hokejists.

„Vislielākā panika šādos brīžos ir manai sievai. It sevišķi šoreiz, kad TV kameras manu sadursmi īsti nepiefiksēja un ekrānos varēja redzēt tikai asinis. Sākumā sieva ļoti uztraucās, bet, kad redzēja, ka trešajā periodā jau atkal esmu uz ledus, nomierinājās. Viņa katru reizi ļoti pārdzīvo, tomēr saprot, ka tā ir neatņemama hokeja daļa.”

Neraugoties uz gūtajām traumām, hokeja čempionāts Miķelim sniedzis drīzāk pozitīvas nekā negatīvas emocijas: „Protams, vienmēr var nospēlēt labāk. Esam saskārušies ar bargu, bet pamatotu kritiku – tas ir tikai normāli un piederas pie lietas.”

27 gadus vecais hokejists kopā ar sievu Līvu audzina meitiņu Justīni. „Pagājušajā nedēļas nogalē mums bija lielas svinības, jo meitiņai palika divi gadi.  Priecīgo notikumu atzīmējām ģimenes lokā ar dažādu pasaku varoņu piedalīšanos un visu pārējo, kas kārtīgām bērnu ballītēm piedien.”

„Tagad kādu laiku man vajadzētu no hokeja atpūsties. Kopīgi ar sievu esam nolēmuši doties ceļojumā – šī mums pamazām kļūst par ikgadēju tradīciju. Par šīs vasaras galamērķi esam izraudzījušies Franciju. Meita gan šīs pāris dienas paviesosies pie sievas vecākiem."