Raksts no Puaro.lv

22. decembris (2011) 12:05

Medvedevs: Krievijas vadība neļaus ekstrēmistiem ievilkt sabiedrību avantūrās

LETA

Krievijas vadība neļaus ekstrēmistiem ieraut sabiedrību avantūrās un nepieļaus iejaukšanos tās iekšējās lietās no ārzemēm, vēstījumā Federālajai sapulcei ceturtdien sacīja prezidents Dmitrijs Medvedevs.

"Cilvēku tiesības izteikt savu viedokli likumīgā veidā ir garantētas, bet centieni manipulēt ar Krievijas pilsoņiem, vest viņus maldināšanā, kurināt sabiedrībā sociālo naidu ir nepieņemami. Mēs neļausim provokatoriem un ekstrēmistiem ievilkt sabiedrību savās avantūrās. Mēs nepieļausim iejaukšanos no ārpuses mūsu iekšējās lietās," sacīja Medvedevs.

Krievijai ir vajadzīga demokrātija, nevis haoss, norādīja prezidents.

"Par Krievijas parlamenta vēlēšanu rezultātiem ir izdarīti visi iespējamie secinājumi kā Krievijā, tā ārzemēs. Vieni ir apmierināti ar rezultātiem, citi - ne gluži. Tā bija arī pēc iepriekšējām vēlēšanām. Tā būs vienmēr," sacīja Medvedevs.

Atbilstoši oficiālajiem rezultātiem vēlēšanās visvairāk balsu ieguvusi Kremļa partija "Vienotā Krievija". Salīdzinot ar iepriekšējo sasaukumu, tās pārstāvniecība sarukusi, tomēr tai joprojām parlamentā ir vairākums.

Tostarp vēlēšanu novērotāji liecina, ka notikusi masveidīga rezultātu falsifikācija par labu "Vienotajai Krievijai". Protestējot pret rezultātu viltošanu Maskavā un citās Krievijas pilsētās, notikušas nepieredzēti plašas demonstrācijas. Opozīcijas partijas pret rezultātu viltojumiem vērsušās tiesā.

LETA/ RIA Novosti