Raksts no Puaro.lv

Ceturtdiena, 6. jūnijs (2013) 10:43

Mazie sajūsmā! Bērnu namā futbolu uzspēlēt ierodas Latvijas valstsvienība FOTO

Mārtiņš Locāns, Puaro.lv

Trešdienas pēcpusdienā Latvijas nacionālās futbola izlases sportisti iepriecināja bērnu nama „Imanta” audzēkņus, kopā ar viņiem aizvadot futbola treniņu, bet pēc tā – jautru un azarta pilnu futbola spēli.

FOTOGALERIJA.

Valstsvienības izlasei ierodoties ciemos, mazie ķipari gan mazliet sakautrējās un tikai drosmīgākie atļāvās pie sportistiem pieiet un paspiest roku, tomēr treniņa laikā viņi drīz vien atraisījās. Arī paši futbolisti neslēpa sajūsmu aizvadīt pavisam neierastu treniņu.

„Man pašam ir sešgadīgs dēls, tāpēc vienmēr ir prieks uzspēlēt bumbu kopā ar mazajiem. Kas zina, varbūt viņiem šis sporta veids iepatiksies un nākotnē viņi laukumā nomainīs mūs,” intervijā portālam Puaro.lv pastāstīja futbolists Oskars Kļava. „Latvijā ir diezgan maz jauno futbolistu. Salīdzinājumā ar Eiropu, situācija vispār ir bēdīga – trūkst ne tikai pašu bērnu, bet arī interese par futbolu, kā arī finansiālais atbalsts. Jācer, ka piektdien vinnēsim, tādā veidā rosinot fanu interesi.”

Latvijas nacionālā futbola izlase turpina gatavošanos nākamā gada FIFA Pasaules kausam un piektdien Skonto stadionā tiksies kvalifikācijas turnīra spēlē pret Bosniju un Hercegovinu.

„Spēlei esam gatavi, tomēr to, kas notiks uz laukuma, prognozēt nav iespējams,” uzskata sportists. „Nekādu pirmsspēļu rituālu man vairs nav, neesmu māņticīgs. Pievēršu uzmanību tikai tam, lai būtu kārtīgi izgulējies un labi paēdis.”