Raksts no Puaro.lv

Trešdiena, 20. marts (2013) 11:52

Mazie ķepaiņi pirms izstādes tiekas sadraudzības pasākumā SIRSNĪGI FOTO

Arī šogad Lieldienu nedēļas nogalē Ķīpsalā notiks tradicionālā izstāde dzīvnieku mīļotājiem „Pet Ekspo. Latvijas uzvarētājs 2013.” Tajā gaidāmas starptautiskas profesionālās suņu un kaķu izstādes, plaša visdažādāko mājdzīvnieku un eksotisko dzīvnieku ekspozīcija, aizraujoša izklaidējošo pasākumu programma, kā arī bagātīga zooindustrijas preču un pakalpojumu ekspozīcija. Pirms pulcēšanās izstādē, lielāki un mazāki ķepaiņi satikās preses konferencē, kur starp tiem uzplauka tūlītēja draudzība.

Samojedu meitene Kenventaki neslēpa neviltotu interesi gan par saviem sugasbrāļiem, gan par kaķiem, kuri gan nešķita sajūsmināti par viņas uzmanību. Veiksmīgāk kaķu pūlī izdevās iejukt mopsim. Īpaši omulīgi Ķīpsalas telpās jutās cālēni no Trušu pilsētiņas.

FOTOGALERIJA.

Gaidāmajā izstādē vienā hallē varēs vērot simtiem visdažādāko šķirņu suņus un kaķus, saņemt speciālistu konsultācijas, iepazīties ar jaunumiem un iegādāties zoopreces par izstādes cenām. Savukārt otrā hallē būs apskatāmi visdažādākie mājas mīluļi – mājas seski, dekoratīvie baloži, gaiļi un vistiņas, krāšņi papagaiļi, lokainas, garspalvainas un pat bezspalvainas jūrascūciņas, kāmīši, dekoratīvās pelītes un žurciņas. Būs arī Āfrikas pundureži un susuri, zaļā iguāna, tīģerpitons un vēl citi eksotiski mājdzīvnieki. Kā jau Lieldienās, varēs sastapt arī Trušu pilsētiņas Lieldienu zaķus, kazu Fredi, gaili Petjku un citus šīs pilsētiņas iemītniekus. Apmeklētāji varēs vērot suņu ātruma, veiklības un paklausības sacensības, dažādus šovus un paraugdemonstrējumus, tostarp, kā robežsardzes suņi aiztur likumpārkāpēju un meklē „sprāgstvielas”. Bērniem būs iespēja līdz sirds patikai izlēkāties piepūšamajās atrakcijās.