Raksts no Puaro.lv

Trešdiena, 3. aprīlis (2013) 11:21

Māris Grigalis uzsācis darbu radio STAR FM

Radio Star FM komandai kopš vakardienas, 2.aprīļa, pievienojies televīzijas kanālā LNT iepazītais un iemīlētais dažādu raidījumu vadītājs Māris Grigalis. Tagad un turpmāk Grigalis radio Star FM viļņos būs dzirdams darba dienu pēcpusdienās no 16:00 raidījumā Autopilots.

2.aprīlī Star FM klausītājus pirmo reizi no radio studijas uzrunāja jaunais Autopilota vadītājs Māris Grigalis. Līdz šim Grigaļa pieredze ar radio bijusi tik vien kā viesošanās dažādās Latvijas radio stacijās, sniedzot intervijas. Bagātāka pieredze uzkrāta televīzijā – viņa kontā ir LNT laika ziņas, raidījums Māju sajūta, šovi Zvaigžņu lietus, OKartes skatuve, Dziedi ar zvaigzni un citi skatītāju mīlēti raidījumi.

Kā atzīst pats Grigalis, viņš pieņēmis 2013.gada lielāko izaicinājumu, bet sajūtas esot ļoti labas. „Piedāvājumu vadīt Autopilotu pieņēmu uzreiz, daudz nedomājot! Vēlos dalīties ar pozitīvo enerģiju, kuru jau daudzu gadu garumā nododu skatītājiem televīzijas ekrānos. Tomēr komunikācija radio pasaulē ar klausītāju ir abpusēja, varu dzirdēt viņu balsi, kad saņemu zvanus, priecāties par klausītāju vēstulēm un apmainīties domām. Televīzijā tā tomēr ir komunikācija ar kameru un vienā virzienā orientēta.”

Grigalis radio Star FM studijā tagad un turpmāk būs dzirdams darba dienu pēcpusdienās no 16:00 raidījumā Autopilots. TV personība joprojām atklās jaunākās prognozes LNT laika ziņās un pirmdienu vakaros ienesīs pārmaiņu vēsmas raidījumā Māju sajūta. Līdzšinējais Autopilots vadītājs Ansis Klintsons no maija mēneša būs dzirdams radio Star FM ēterā nedēļas nogalēs, veidojot jaunu radio raidījumu.