Raksts no Puaro.lv

3. decembris (2012) 11:05

Maiks Taisons: Kad pieķēru savu sievu gultā ar Bredu Pitu...

Yahoo.com

Dažiem stiprā dzimuma eksemplāriem piemīt īpaši privātīpašnieciskas tieksmes. Par vienu no tādiem noteikti uzskatāms skandalozais amerikāņu bokseris Maiks Taisons (Mike Tyson). Lai arī viņa un nu jau bijušās sievas, aktrises un modeles Robinas Givenas (Robin Givens) laulība bija jau uz izjukšanas robežas, sportists vienalga paturēja tiesības aizsvilties dusmu lēkmē, kad kaut kas nenotika pa viņa prātam.

Nesen atklātā intervijā „Yahoo! Sports” slavenais bokseris dalās pikantās detaļās par savu 1988. gadā izjukušo laulību. Toreiz viņa sieva Robina Givena vien pēc 3 mēnešu laulības dzīves pieprasīja šķiršanos, kas, protams, izraisīja plašu skandālu. Taisona bagātība toreiz bija sasniegusi 50 miljonu robežu, tāpēc loģiski, ka par vienīgo šķiršanās iemeslu tika uzskatīta jaunās sievas alkatība.


Neraugoties uz nesaskaņām un šķiršanās procesu, sportists labprāt mēdza apciemot Givenu, lai tiktu pie sava „ikdienas seksa”. Tomēr kādu dienu viņu tur sagaidīja pārsteigums – daiļava gultā atradās ar dāmu elku Bredu Pitu. „Biju dusmīgs kā velns! Biju gatavs viņu...  Jums vajadzēja redzēt viņa seju, kad viņš mani pamanīja!” – tīksminās Taisons. Neaugoties uz to, ka Givenas sānsolis notika laikā, kad abu laulība vēl oficiāli nebija šķirta, aktrise tik un tā tika pie prāvas kompensācijas – 10 miljoniem ASV dolāru.

Intervijā „Yahoo! Sports” Taisons stāsta arī par saviem ziedu laikiem, kas sportistam atnesa ne vien pasaules slavu un bagātību, bet arī aizveda neceļos: „Biju pilnībā sagrauts. Man bija liekais svars. Nepārtraukti biju salietojies kokaīnu.”


Maiks Taisons filmā "Paģiras"