Raksts no Puaro.lv

Trešdiena, 10. aprīlis (2013) 12:31

Lohanas rehabilitācijas klīnika 15min. gājienā no naktskluba EKSKLUZĪVI FOTO

Nesen Holivudas rūpju bērnam, aktrisei un dziedātājai Lindsijai Lohanai (Lindsay Lohan) tika piespriesta 90 dienu ārstēšanās rehabilitācijas klīnikā. Gaidot savu kārtu rindā uz apartamentiem, aktrise laiku velti nekavēja, bet nodevās vētrainai ballīšu dzīvei. Nu tai uz trim mēnešiem būs jāpieliek punkts.

Interesanti, ka Lohana izvēlējusies tieši to rehabilitācijas klīniku, kas atrodas vien 15 minūšu gājienā no apkaimes vētrainākās ballīšu vietas. Tāpat Sīfildas aprūpes centrs ir vien pāris minūšu gājienā no Vesthemptonas pludmales. Tiesa gan, ja kinozvaigzne centīsies atstāt klīnikas teritoriju, viņa dosies taisnā ceļā uz cietumu.

Tomēr atšķirībā no citām rehabilitācijas iestādēm, šajā stingras apsardzes nav. Protams, viscaur tās teritorijā ir izvietotas novērošanas kameras, kā arī pie izejas 24 stundas diennaktī atrodas administrācijas darbinieki, tomēr, ja Lohana izdomātu klīniku pamest, neviens viņu neaizkavētu. Ja vien neskaita sekas, ko sagādās šāda patvaļa.

Uzturēšanās šajā iestādē 26 gadus vecajai kinozvaigznei izmaksās 4025 ASV dolārus nedēļā, kas kopumā sastādīs rēķinu vairāk nekā 50 tūkstošu dolāru apmērā. Parasti šajā klīnikā pacientiem ļauts uzturēties vien pāris dienas, tomēr īpaši Lohanai noteikumi tiks pielāgoti 90 dienu ilgai ārstēšanai.

Noteikumi Sīfildā ir visai strikti – nav atļauta pat smēķēšana vai mobilo telefonu lietošana. Aktrisei būs stipri jānomaina arī savs ģērbšanās stils.

FOTOGALERIJA.