Raksts no Puaro.lv

Otrdiena, 3. janvāris (2012) 10:54

Lieni Candy apciemo kavalieris no Amerikas – dziedātāja iemīlējusies!

Liene Candy, kura bija devusies uz Ameriku muzikālās karjeras attīstības nolūkos, otrpus okeānam atradusi arī savu jauno mīlu Metjū Batleru. Abi iepazinušies pirms pāris mēnešiem Ņujorkā. Dziedātāja acīmredzami pauž, ka ir iemīlējusies līdz ausīm.

Amerikas pilsonis ir 12 gadus vecāks par dziedātāju, Lienei ir 26, bet viņam – 38 gadi. Batlers nepilnas divas nedēļas bija apmeties Lienes Candy dzīvoklī Pārdaugavā – abi kopīgi apmeklēja vairākus saviesīgus pasākumus, bet savas attiecības komentēja izvairīgi.

Tomēr Lienes aktivitātes sociālajos tīklos liecina, ka dziedātāja ir iemīlējusies ne pa jokam, jau pāris dienu pirms drauga ierašanās, viņa kļuva manāmi rosīga, bet sava mobilā telefona sarakstes aplikācijā WhatsUp aktivizējusi statusu „In Love” – iemīlējusies.

Pērn dziedātāja oficiāli šķīrās no dēla tēva Arta Bronuša – tiesas darbi ilga divus gadus. Pēc šķiršanās Liene pārgāja atpakaļ savā uzvārdā – Greifāne.

Metjū Batlers ieņem vadošu amatu farmācijas uzņēmumā „Eli Lilly and Company”, bet savā Facebook profilā kā pastāvīgo dzīvesvietu norādījis ASV galvaspilsētu Vašingtonu.