Raksts no Puaro.lv

Trešdiena, 22. maijs (2013) 13:49

Liene Candy duetam Dvīnes pārmet plaģiātismu

Puaro.lv

„Vai latviešu mūziķi un producenti Latvijā nezina, ka tas ir pretlikumīgi iedziedāt citu dziesmas un bez saskaņošanas laist pa radio? #dvīnes,” otrdien savā mikroblogu vietnes Twitter.com profilā raksta dziedātāja Liene Candy.

„Šķiet, ka nē... Jo arī manī tas izraisīja smaidu, ka dzirdēju vienu no savām dziesmām pa radio,” prāto dziedātāja Liene Šomase. „Njā. Nu tas tā līdz brīdim, kamēr kāds uzķers, un tad būs ziepes,” uzskata Liene Candy.

„Par kuru dziesmu ir runa?” – neizpratnē ir dueta „Dvīnes” dziedātājas, māsas Ana un Katrīne Drozdovičas. „To, kura skan pa EHR (Eiropas hitu radio – red.), ar kaut kādu dj kopā,” paskaidro Liene Candy.

„Tā ir oriģināldziesma, vārdu autores – mēs, producents – Latvijas dīdžejs Rodion Gordin, tādēļ nesaprotam komentāru. Ja kas – visi jautājumi Rodionam,” taisnojas dvīņu māsas.

„Nezinu par vārdiem, bet melodija ir viens pret vienu kā populāra deju mūzikas dziesma. Bet jūs neesat vienīgās, kurām tā ir,” mierina Liene Candy.

„Nu, tādu iespēju pieļaujam. Mūsdienās grūti uzrakstīt kaut ko pavisam unikālu. Personīgi neko līdzīgu neesam dzirdējušas #peace,” uz miermīlīgas nots diskusiju noslēdz Drozdovičas.

No sīkākiem komentāriem portālam Puaro.lv dueta "Dvīnes" dalībnieces atteicās.