Raksts no Puaro.lv

23. oktobris (2012) 10:12

Liene Candy kļūst par izmēģinājumu trusīti

Foto: LETA

Skaistuma saglabāšanas meklējumos zinātnieki rod arvien jaunas un inovatīvas metodes. Nesnauž arī mūsu pašu gudrākie prāti. Latviešu un lietuviešu zinātnieki, apvienojot spēkus, radījuši jaunu sejas masku ar visai interesantu un neparastu pielietojumu. Viena no pirmajām šī jaunā produkta lietotājām kļuvusi dziedātāja Liene Candy.

Pirmdien notikušajā izstādes Baltic Beauty preses konferencē Liene piekrita ļauties eksperimentam un iegrimt šokolādes burvībā. Latviešu un lietuviešu apvietotā kompānija „Lat Lita” pēc divu gadu pētījumiem radījusi šokolādes notrikosmētikas komplektu ar dubultu iedarbību.


Kā tas darbojas? Uz sejas tiek uzklāta šokolādes sejas maska, bet tās iedarbības laikā (aptuveni 20 minūtes) jānotiesā īpaši izgatavota šokolādes tāfelīte. Tā ādas šūnas tiek „barotas” ne tikai no ārpuses, bet arī iekšpuses. Šobrīd pasaulē līdzīgu produktu nav un mēs varam lepoties, ka tieši mūsu pašu gudrie prāti ir nākuši klajā ar šo atklājumu.

Kamēr Liene Candy grima šokolādes burvībā, izstādes Baltic Beauty organizatori sanākušos iepazīstināja ar jaunākajām modes tendencēm, kā arī pačukstēja, kādus pārsteigumus šogad  varam sagaidīt vienā no visvairāk apmeklētajām izstādēm Latvijā.

Modē Feng Shui manikīrs, tas ir, divi vidējie pirksti tiek nokrāsoti citā krāsā


Gada krāšņākais un iedvesmojošākais skaistuma industrijas pasākums – 8. Baltijas apvienotais skaistumkopšanas projekts “Baltic Beauty 2012” – notiks no 2. līdz 4. novembrim Ķīpsalā. Tajā apmeklētāji varēs iepazīties ar jaunākajiem produktiem un aktuālākajām skaistumkopšanas tendencēm, saņemt profesionāļu konsultācijas, kā arī vērot aizraujošas frizieru, kosmetologu, grima mākslinieku un nagu skaistumkopšanas speciālistu konkursus, iedvesmoties un baudīt skaistuma svētkus. Vairāk par izstādi: www.bt1.lv/bb