Raksts no Puaro.lv

Ceturtdiena, 13. marts (2014) 14:12

Liene Greifāne ir otra mazuļa gaidībās

Facebook.com

Pērn dziedātāja Liene Greifāne uzsāka attiecības ar uzņēmēju Igoru Lipaju. Lai arī pāris ir kopā pavisam neilgu laiku, abu starpā valda manāma saskaņa. Nesen dziedātāja uzsākusi dalību TV3 šovā „Izklausies redzēts!”. Pirmajā raidījumā daudzu skatītāju interesi piesaistīja Lienes apaļīgās ķermeņa aprises, tomēr to „norakstīja” uz neveiksmīgu kleitas izvēli. Nu atklājies patiesais iemesls.

Puaro.lv rīcībā nonākusi neoficiāla, bet droša informācija, ka dziedātāja ir sava otrā bērniņa gaidībās. Izrādās, viņa ir jau piektajā grūtniecības mēnesī, tāpēc nav brīnums, ka augums par to jau liek manīt. Līdz šim talantīgajai māksliniecei to ir izdevies veiksmīgi noslēpt.


 

„Noskatījos savu uzstāšanos TV3 šovā un mans verdikts. Esmu īsa, resna Selīnas parodija. Ha ha! Kleita dikti pa lielu un kājas dikti pa īsu,” pēc šova pirmā raidījuma savā Facebook.com profilā jokoja dziedātāja.

Pāra mazulim pasaulē jānāk šī gada jūlijā. Liene jau audzina dēliņu Sebastianu, kas pasaulē nācis viņas un bijušā vīra Arta Bronuša laulībā.