Raksts no Puaro.lv

8. novembris (2013) 12:20

Liene Brikouska jau atguvusi formu pēc dzemdībām. Kā viņai tas izdevās?

Ceturtdienas vakarā jaunajā „Hairriga” sauļošanās salonā iepirkšanās centrā „Olimpia” pulcējās sabiedrībā zināmas personas, lai pikanta konkursa ietvaros noteiktu Latvijas garāko kāju īpašnieci. Pasākuma žūrijas vidū bija arī dziedātāja, radio Capital FM ētera balss Liene Brikouska, kura nesen laidusi pasaulē savu pirmdzimto. Šī bija pirmā reize, kad jaunā māmiņa pēc dzemdībām apmeklēja kādu publisku pasākumu.

 
Neraugoties uz to, ka mazuli mūziķe laida pasaulē vien septembra beigās, viņa jau pamanījusies atgūt savu agrāko slaido augumu. Intervijā portālam Puaro.lv Liene dalās noslēpumā, kā viņai tas tik ātri izdevies.
 
„Ar domu spēku,” joko mūziķe, tomēr aši vien atzīstas: „X Power Latvia vīri ar Visocki priekšgalā mani ļoti iedvesmo. Viņi zina pastāstīt visu par pareizu sporta uzturu, kā arī palīdzēs jebkuram sasniegt izcilus rezultātus. Protams, ir jākustas, te ar tukšu salmu kulšanu vien būs par maz.”
 
„Esmu atsākusi treniņus un jau otro nedēļu trenera Artūra Luca pavadībā sportoju un nodarbojos ar svarcelšanu,” stāsta dziedātāja. „Paies kāds laiks, līdz es spēšu pacelt ierastos smagumus, bet runā, ka muskuļiem esot laba atmiņa. Ceru pavisam drīz būt atpakaļ uz strīpas.”
 
„Vēl paldies jāsaka gēniem. Manai mammai ir četri bērni – viņa pēc dzemdībām nākošajā dienā „ielec” vecajosskinny džinsos un aidā jūriņā!
 
„Katrā ziņā dāmām nevajadzētu baidīties par savu formu, bet gādāt par to, lai apkārt viņām būtu rotaļīgs ķiparu bariņš. Mazliet pasvīsti sporta zālē, baro ar krūti un esi atpakaļ formā! Mazliet atpūtīšos un esmu gatava nākamajam mazulim,” plāno Liene. „Bērni dod baigo enerģiju. Esmu nogurusi, negulējusi, bet tajā pašā laikā pulkstenis iet uz priekšu. Forša sajūta!”