Raksts no Puaro.lv

Pirmdiena, 14. janvāris (2013) 10:22

Laura Raila dod priekšroku tumšādainiem vīriešiem

Dziedātāja Laura Raila nesen pieteica savu Eirovīzijas skaņdarbu, kurā par skatuves partneri izraudzījusi Latvijā dzīvojošo afrikāņu izcelsmes dziedātāju Dominic Okolue. Nu bijusī šova OKartes Skatuve dalībniece savus fanus pārsteidz ar vēl kādu sadarbību – klausītāju vērtējumam tiek nodota dziesma „How Strong We Are”, kuru Laura iedziedājusi kopā ar Zviedrijā dzīvojošo afrikāņu dziedātāju Allone.

Abi mūziķi iepazinās pērnā gada oktobrī starptautiskā projekta „Give Music a Chance” ietvaros. Jau decembrī Laura devās atpakaļ uz Zviedriju, lai strādātu ierakstu studijā, kur tapa divas dziesmas.

Skaņdarbs „How Strong We Are” radās, sadarbojoties ar latviešu dīdžejam MartInc, kurš ir muzikālā materiāla autors, bet pašas melodijas un teksta autore ir Laura. Dziesmas skanējuma pamats ņemts no jau zināmās grupas Credo dziesmas „Divreiz.”

„Dziesmas pamatā ir aktuāla tēma - mūsdienās daudzas ģimenes dažādu apsvērumu dēļ spiestas dzīvot šķirti, aizceļot, daudzas mīlestības piedzīvo attāluma radītos šķēršļus. Mēs varam būt kopā kā viens vesels, mēs varam cīnīties par mūsu mīlestību, mēs pierādīsim, ka esam stipri, attālums mūs neizšķirs – vēsta dziesmas teksts,” intervijā portālam Puaro.lv stāsta Laura.

Par godu dziesmas iznākšanai ir tapusi arī fotosesija pie zviedru fotogrāfa Mikael Andersson (Photoperformance studio). „Šī sadarbība man ir kā jauns muzikāls piedzīvojums, kā jauns dzīves izaicinājums. Ir daudz dažādu plānu, bet galvenais – virzīties uz priekšu,” uzskata Laura.