Raksts no Puaro.lv

Trešdiena, 17. aprīlis (2013) 15:18

Latvijas stilīgākā dziedātāja Agnese Rakovska: Pliks vēders ir totāli neforši

Grupas „Triānas Parks” līdere Agnese Rakovska jau vairākus gadus ieņem pārliecinošu pozīciju kā stilīgākā dziesmu izpildītāja Latvijā. Viņas ekstravaganto gaumi novērtējuši ne tikai modes eksperti, bet arī klausītāji. Intervijā portālam Puaro.lv dziedātāja dalās ar interesantām idejām, kā atsvaidzināt savu garderobi pavasarī.

„Man pašai pavasaris ir sācies ar triju krāsu nagu lakām. Rozā, mentola un tumši zilie toņi ir manu pavasara noskaņu vēstneši,” atklāj vokāliste. „Turklāt mans Swarovski gredzens ar krāsaino akmeni lieliski papildina šo krāsu kombināciju. Arī pavasara saule tam nāk par labu, spēlējot zaķīšus.”


„Tā kā laiks ir mānīgs, joprojām tinos savā raibajā vilnas lakatā. Tas ir brūns ar krāsainām puķēm, līdz ar to piestāv gandrīz visam,” atklāj Agnese.

Savu garderobi dziedātāja veido, balstoties arī uz nejaušībām: „Ir lietas, kas vienkārši iekrīt acīs un „pasūtās”, citi aksesuāri, savukārt, ir dāvināti.” Kā vienu no dažādu ekstravagantu pērļu mājvietām viņa min veikalu „Paviljons”.

Šajā pavasarī Agnese noteikti plāno arī iegādāties krāsainus svārkus, kas ir viena no sezonas aktualitātēm.  „Parasti kategorijās nedomāju – katra paša izvēlē ir, ko vilkt un ko ne. Tomēr totāli neforši ir pliks vēders aukstā laikā. Apsaldētas nieres nekam neder,” brīdina mūziķe.

Neparastākais aufits, ko Agnese līdz šim piedzīvojusi, bijis ņujorkiešiem: „Šoks bija redzēt cilvēkus, ka laikā, kad ārā valda mīnusi, uz ielas iziet vasarīgās kurpītēs. Tas ir traki.”

Agneses modes zīme - krāšņas parūkas