Raksts no Puaro.lv

Trešdiena, 29. maijs (2013) 13:27

Latvijā un pasaulē uzdarbojas viltus reperi PSY +FOTO

„Pirmā sieviete, kura paziņoja, ka visi vīrieši ir vienādi, bija ķīniete, kura pūlī pazaudēja savu vīru,” vēsta kāds jociņš. To pašu gan varētu teikt par korejiešiem, un par pavisam reālu joku šī anekdote pārvēršas tad, kad pasaulē sāk uzdarboties slavenā korejiešu repera PSY līdzinieki.


Īstais PSY (pa kreisi) un dubultnieks (pa labi)


Pirms kāda laika pašmāju presi un kluba Coyote Fly apmeklētājus „uz zoba” pavilka kāds uzvalkā tērpts kungs, kurš izskatījās teju uz mata kā pasaulslavenā hīta „Gangnam Style” autors. Toreiz arī Latvijā zināmas personas labprāt izmantoja izdevību ar uzvalkā tērpto kungu kopā nofotografēties.

Latvijas TV personība Jeļena Gricuka ar viltus PSY


Tomēr tas nav nekas salīdzinājumā ar to, kas notiek citviet pasaulē! Nesen šāds PSY dubultnieks pamanījās „iešmaukt” Kannu kinofestivālā. Nedz pasākuma organizatori, nedz prese un slavenības pat nenojauta, ka šis vīrietis nemaz nav korejiešu reperis. Vairākas dienas viltus PSY dzīvoja šikās viesnīcās, lepni pozēja preses fotogrāfiem un grima sarunās ar pasaules līmeņa slavenībām.

„Šis vīrietis man Twitter.com atsūtīja foto, kurā redzams Kannās kopā ar slavenībām,” par pārdrošā dubultnieka uzdrīkstēšanos stāsta īstais reperis PSY. „Es to retvītoju, līdz ar to Kannu kinofestivāla organizatori bija informēti par to, ka tas neesmu es.”

„Izskatās, ka Kannās ir vēl viens ES... Pasveiciniet viņu!” – Twitter.com rakstīja PSY, kurš tobrīd atradās Singapūrā.


Viltus PSY Kannās ar aktieri Deividu Haselhofu


Foto: Facebook.com un Dailymail.co.uk