Raksts no Puaro.lv

Trešdiena, 16. janvāris (2013) 10:41

Latviešu mūziķe Stacy noliedz saiknes ar dzimteni un meklē līgavaini Krievijā

Lai arī Latvijā dzimusī dziedātāja, konkursa Jaunais Vilnis 2010 fināliste Stacy jeb Anastasija Ivka Maskavā dzīvo vien trīs gadus, viņa sevi uzskata par tīrasiņu krievieti. Nesen 19 gadus vecā mūziķe piedalījās Krievijas TV šovā „Precamies?!”, skaidri norādot, ka jau ir gatava laulībām, ja vien satiks savu īsto un vienīgo.


Kad TV raidījuma vadītāja dziedātājai uzdeva jautājumu, kur tad īsti jaunā māksliniece dzīvo, Stacy steidza norādīt: „Piedzimu Latvijā, bet esmu absolūti krievvalodīga un nu jau labu laiku dzīvoju Maskavā.” Jāatzīmē, ka pirms trim gadiem notiekošajā konkursā Jaunais Vilnis dziedātāja pārstāvēja Somiju, uz Latvijas pārstāves titulu pat nekandidējot.


Ņemot vērā Stacy vecumu, raidījuma vadītājas bija diezgan pārsteigtas – vai tiešām meitene jau gatava iestūrēt laulības ostā? „Ja satikšu īsto cilvēku,” norādīja dziedātāja. Tāpat viņa pastāstīja, ka iepriekš bijusi iemīlējusies kādā mūziķī, kurš vēlāk negaidīti paziņojis, ka viņu Eiropā jau gaidot līgava. Neraugoties uz neveiklo šķiršanos, abi palikuši labi draugi.


Savu potenciālo līgavaini Stacy pārsteidza ar enerģisku priekšnesumu, ko atzinīgi novērtēja arī viņas konkurentes: „Viņa prot spēlēt uz skatītājiem un kamerām.” Tāpat nepamanīta nepalika viņas līdzība ar pasaulslaveno kinozvaigzni Kameronu Diazu.


Foto: Facebook.com un ekrānuzņēmumi