Raksts no Puaro.lv

24. augusts (2012) 17:33

Lady Gaga producents Rīgā iegriež ballīti: Man šeit uzreiz iepatikās!

Popdīva Lady Gaga, kura ceturtdien sniedza grandiozu koncertu Mežaparka estrādē, par pasākuma oficiālo afterpārtija vietu bija izraudzījusies vienu no galvaspilsētas populārākajām izklaides vietām – naktsklubu Coyote Fly. Tajā ar īpašu performanci uzstājās Lady Gaga producents, dziedātājas jaunākā albuma „Born This Way” līdzautors DJ White Shadow jeb Pols Blērs (Paul Blair). Intervijā portālam Puaro.lv Pols dalās iespaidos par Latviju, kā arī to, ko nozīmē strādāt kopā ar pašu šovbiznesa lēdiju.

„Latvijā ierados ceturtdienas pēcpusdienā, un man šeit uzreiz iepatikās!” – neslēpj producents. „Žēl, ka šobrīd mans grafiks ir tik saspringts, ka laika patiesi iepazīt šo valsti un kultūru īsti neatliks, bet esmu stingri apņēmies šeit atgriezties un atgūt iekavēto.” Pols ir dzimis Ohaio, bet uzaudzis Detroitā. Ar dīdžejošanu viņš nodarbojas jau kopš 17 gadu vecuma. Nu jau vairākus gadus producents par savu mājvietu uzskata Čikāgu, tāpēc Latvijas dzestrās vasaras izskaņa viņu nebūt nepārsteidz: „Pie mums laikapstākļi ir diezgan līdzīgi, tāpēc pie aukstuma esmu pieradis un šeit jūtos ļoti labi.”

Par savu skatuves vārdu Pols izraudzījis skanīgo DJ White Shadow, un viņa remiksi ieguvuši publikas atzinību visā pasaulē. Arī kluba Coyote Fly apmeklētājiem bija iespēja pārliecināties par mākslinieka muzikālajām iemaņām un baudīt vakaru pie dīdžeja prasmīgi samiksētajiem visdažādāko žanru skaņdarbiem. „Līdz pat pēdējam brīdim pirms došanās uz skatuves nezinu, kādu mūziku atskaņošu. Balstos uz savām sajūtām un auditorijas noskaņojumu,” pirms uzstāšanās pačukstēja dīdžejs.


Viņa talantu novērtējusi arī Lady Gaga, kura tieši Polu izraudzījusies par sava trešā studijas albuma producentu. Jautāts, ko viņam nozīmē strādāt kopā ar šo ekstravaganto mākslinieci, dīdžejs ar komplimentiem neskopojas. „Lady Gaga ir nepārspējama! Viņa ir ne tikai izcili talantīga, mīļa un asprātīga, bet arī ļoti gudra. Atšķirībā no citām zvaigznēm, Lady Gagu slava nav sabojājusi, viņa joprojām ir tieši tāda pati, kā pirms pasaules līmeņa panākumiem. Nereti personām pie pirmajiem sasniegumiem „sakāpj galvā” un viņas sāk uzvesties untumaini. Lady Gaga tāda nav! Tieši tāpēc man ir liels prieks ar viņu strādāt kopā.”

Jau ziņojām, Lady Gaga Rīgā velti laiku nekavēja. Tā vietā, lai vienkārši dirnētu viesnīcā, viņa laiku izmantoja lietderīgi, ierakstot savu nākošo singlu. Izrādās, dziedātājai tā ir pavisam ierasta prakse – viņa nebūt negaida brīvu brīdi, lai dotos uz ierakstu studiju, bet gan muzikālajai iedvesmai ļaujas ik uz soļa. „Tā arī tapa Lady Gaga pēdējais albums. Tiklīdz mums bija iespēja pabūt divatā – vai tas bija restorānā, vai vannas istabā – mēs vienkārši izmantojām izdevību un ļāvāmies radošam darbam.”