Raksts no Puaro.lv

Sestdiena, 5. maijs (2012) 12:46

Lady Gaga izšķīrusies no drauga „Vampīru dienasgrāmatas” zvaigznes

Dziedātāja, popmūzikas dīva Lady Gaga nesen pielikusi punktu attiecībām ar seriāla „Vampīru dienasgrāmatas” zvaigzni Teiloru Kinniju (Taylor Kinney). Intervijā ārzemju medijiem dziedātāja neslēpj, ka vislabāk jūtas vienatnē, kā arī stāsta, kā atbrīvojusies no narkotiku atkarības.

„19 gadu vecumā cietu no depresijas. Vēlējos pievērsties mūzikai, tāpēc pametu skolu, pateicu vecākiem, ka nevēlos vairs pieņemt viņu naudu, un sāku strādāt trijos darbos,” stāsta Lady Gaga. „Kad vakarā pārnācu mājās, vienkārši sēdēju gultā un nekustējos. Dažkārt mēdzu atstāt ieslēgtu televizoru, lai nejustos pārāk vientuļa.”

Mūziķe neslēpj, ka vienu brīdi pamatīgi aizrāvusies ar kokaīna lietošanu. „Narkotikas bija mans draugs, ar apkārtējiem vispār nemācēju sadzīvot. Narkotikas radīja ilūziju, ka neesmu viena. Kādu dienu pamodos un pēkšņi sapratu, ka esmu riktīga pakaļa. Teicu sev – ja vēlies būt māksliniece, tev jākoncentrējas uz mūziku, nevis jātērē sava nauda baltajam velnam.”

Tieši mūzikas dēļ Lady Gaga nesen paziņojusi par savu šķiršanos no aktiera Teilora Kinnija. 26 gadus vecā dziedātāja līdz pat nākamā gada vidum aktīvi koncertēs. Viņa secinājusi, ka uzturēt attiecības pagaidām neesot iespējams.