Raksts no Puaro.lv

Trešdiena, 25. marts (2015) 11:20

"Kurjers" Džeisons Steitems aizsūtīts pensijā

Publicitātes

Kulta trilleris ar pakaļdzīšanās un kaujas ainām pārlādēts un atgriežas kino atjaunots.

Filmas “Kurjers 4” pirmizrāde paredzēta rudenī , un nesen internetā parādījušies pirmie tās reklāmkadri.  Pusotru minūti garajā klipā ir visi filmas galvenie elementi. Vajāšana, kautiņi, blondīnes un sprāgstošas benzīna tvertnes  – tam visam jābūt katra slepenu kravu pārvadātāja darbā, ja vien viņam ir pašcieņa. 

Kurjers bez liekiem jautājumiem var jebkur nogādāt jebko. Savā darbā viņš ievēro tikai dažus noteikumus: nemainīt līguma noteikumus, neinteresēties par vārdiem un par to, kas ir sūtījumā. Ja šie noteikumi tiek pārkāpti, sākas spraiga spēle ar negaidītiem sižeta pavērsieniem un speciālajiem efektiem.

No 2002. līdz 2008. gadam iznāca trīs „Kurjera“ filmas. Supervīrieti un kaislīgo autobraucēju tēloja Džeisons Steitems. Ceturtajā filmā Steitemu pensijā sūta jauns, perspektīvs un seksīgs britu aktieris Eds Skreins, ko atceras filmas „Troņu spēle“ cienītāji.

Scenāriju atkal sacerējis Liks Besons – filmas „Taksometrs“ un tamlīdzīgu sižetu autors, tāpēc gaidāms ne tikai straujš temps, bet arī sulīgs humors.

Pirmoreiz ielūkojoties filmas kadros, ir iespēja par to pārliecināties.