Raksts no Puaro.lv

Svētdiena, 7. aprīlis (2013) 14:49

Kristapam Pujātam jauna draudzene FOTO

Pagājis jau krietns laiciņš kopš šova OKartes Skatuve noslēguma, kurā dziedātājam Kristapam Pujātam bija izveidojušās romantiskas attiecības ar šova kolēģi Sabīni Berezinu. Pēc šova beigām skandāliem apvītais pārītis nolēma iet katrs savu ceļu. Kamēr Sabīne šajā laikā paguvusi nomainīt jau neskaitāmus mīļotos, Kristaps ar jaunu attiecību uzsākšanu bija daudz piezemētāks. Nu atklājies, kas ir talantīgā dziedātāja jaunā simpātija.


Šī gada sākumā Kristaps īsu mirkli baudīja romantiku ar dejotāju, šova „Pelnrušķīte” dalībnieci Ievu Bitenieci, bet nu publiski paziņojis par jaunām attiecībām. Par dziedātāja izredzēto kļuvusi friziere Līga Grāviņa, kura bija bieža viešņa arī šova OKartes Skatuve koncertos. Līgai ir 22 gadi, bet Kristapam – 20.

Interesanti, ka jau labu laiku sociālajā vietnē Facebook.com dziedātājs kā savu attiecību statusu norādījis „precējies”. Lai arī intervijā presei mūziķis apgalvo, ka tas bijis vien Jaunā gada jociņš, nu jau tas ir krietni ieildzis...

Tomēr tie nebūt nav vienīgie jaunumi - nesen Kristaps nolēma pamest mācības vidusskolā, lēmumu pamatojot ar saspringto koncertu grafiku.