Raksts no Puaro.lv

17. decembris (2013) 17:42

Kramiņš par PeR: Augstāk par savu pakaļu neuzlēksi!

Puaro.lv

Vokālais pedagogs Edgars Kramiņš kļuvis par vienu no spilgtākajiem tēliem šī gada Latvijas šovbiznesa dzīvē. Viņa negantie izteicieni Jaunās Talantu Fabrikas žūrijā nodrošinājuši pārliecinošu mītiskā ļaunā varoņa tēlu. Lai arī šovs jau noslēdzies, Kramiņš joprojām turpina pārsteigt – šoreiz žurnālā „Privātā Dzīve”.

Žurnāls šonedēļ aicinājis vokālo pedagogu novērtēt Latvijā populāru mūziķu sniegumu. Jāteic, ar atzīmēm viņš nav bijis dāsns.

Piecu zvaigžņu vērtēšanas skalā maksimālo vērtējumu viņš piešķīris vien grupām „Prāta Vētra” un „The Sound Poets”. Ar 4,5 zvaigznēm Kramiņš novērtējis dziedātāju Samantu Tīnu, tomēr piebildis, ka augstais vērtējums pienākoties vien par pārliecību Eirovīzijā un labo dikciju jaunākajā dziesmā. Viņš spriež, ka Samantu varētu būt piemeklējušas psiholoģiska rakstura problēmas.


Grupai „Instrumenti” no Kramiņa pienākas 4 zvaigznes un piebilde, ka viņi esot mākslīgi radīta maģija. „Astro`n`out”  tikušas 3,5, Donam – 3, bet Pēterim Upelniekam – 2,5 zvaigznes. Kritiski vārdi veltīti arī dziedātājai Antrai Stafeckai, kura „sevi uzskata par primadonnu”. Par to viņai tikušas vien 2 zvaigznes. Tieši tikpat Kramiņš piešķīris Aijai Andrejevai par to, ka viņa iedziedot tikai iedziedāšanas pēc.

Īpaši skarbus vārdus vokālais pedagogs veltījis grupai „PeR”, pārmetot it kā vājo sniegumu Eirovīzijā. „Mēdz teikt – mazs cinītis gāž lielu vezumu. Bet šis nav tas gadījums. Grupas ambīcijas dominē pāri iespējām. Te drīzāk vietā būtu teiciens – augstāk par savu pakaļu neuzlēksi,” tieši tik kritiski talantīgos puišus vērtē Kramiņš.

Pa vienai zvaigznei šova tiesnesis piešķīris grupai „Dakota”, Jaunās Talantu Fabrikas uzvarētājai Aminatai (pie viena pārmetot arī daļēju plaģiātismu), Laurim Reinikam un Mārtiņam Ruskim.

Ar pus zvaigzni Kramiņš vērtē Ainaru Virgu, iesakot viņam atrisināt savas alkohola problēmas.