Raksts no Puaro.lv

Trešdiena, 29. maijs (2013) 12:54

Ko Lauris Reiniks domā par Bermudu Divstūra „Rajončiku”?

Atraktīvā muzikālā apvienība Bermudu Divsūris allaž izcēlusies ar asprātīgiem dziesmu tekstiem un lipīgiem meldiņiem. Pirms kāda laika viens no grupas hītiem pauda klaju nepatiku pret dziedātāju Lauri Reiniku. Līdz šim gan neviens šī stāsta varoni nebija iztaujājis par savdabīgo notikumu pavērsienu. Intervijā portālam Puaro.lv Lauris Reiniks dalās pārdomās par dziesmu „Rajončiks”.

„Man ar viņiem nav pilnīgi nekāda kontakta. Par šo „uzbrukumu” biju informēts, bet uz to īpaši nereaģēju. Biju pat par to aizmirsis,” stāsta dziedātājs. „It kā līdz šim ar abiem puišiem man bija ļoti labas attiecības. Pieļauju, ka viņi zina ko vairāk nekā es.”

„Šī ir ierasta prakse ārzemēs – ar dažādiem paņēmieniem piesaistīt sev uzmanību. Viņiem tas izdevās,” spriež Reiniks. „Tomēr mani ir ļoti grūti izprovocēt. Nav vairs tie gadi. Tagad kašķējas vien tie dziedātāji, kuru pseidonīmi beidzas ar burtu y,” viņš nosmej par iepriekš uzjundījušajām dziedātāju Madry un Adelly domstarpībām.

Pēc „Rajončika” izdošanas Reinikam vēl nav gadījies Maratu un Emīlu sastapt klātienē. „Nezinu, kāpēc viņi to izdarīja. Mans vārds laikam iedvesmo vai arī labi rīmējas lirikā,” prāto dziedātājs.

Arī Reiniks neslinko un turpina darbu pie jauniem skaņdarbiem. „Nesen studijā ierakstīju jaunu dziesmu – beidzot latviešu valodā. Pagaidām gan neko nevaru atklāt, bet plānoju to izdot kopā ar videoklipu maija beigās. Vēl tik tas jānofilmē. Domājams, dziesma būs jauns vasaras hīts.”