Raksts no Puaro.lv

Trešdiena, 2. janvāris (2013) 12:11

Kurš ir Spīrsas dēlu īstais tēvs?

Popa princeses Britnijas Spīrsas (Britney Spears) otrā laulība izrādījās tikpat neveiksmīga, cik pirmā. Tiesa gan, tā ilga krietni ilgāk – kā gan citādi, jo pirmā tika šķirta jau pēc 24 stundām! Dziedātājas un viņas vīra Kevina Federlaina (Kevin Federline) šķiršanās epopeja sagādāja ne mazums nepatīkamu brīžu abām iesaistītajām pusēm – Britnija slīga depresijā, bet Kevins joprojām cīnās ar pēkšņo liekā svara pieaugumu.

Jāteic, Kevinam ar attiecību atjaunošanu gāja grūtāk nekā viņa nu jau bijušajai sievai. Kamēr Britnija jau varēja lepoties ar saderināšanās gredzenu, agrāk tik seksīgais dejotājs vien svaidījās pa realitātes šoviem. Tomēr pamazām arī viņa privātā dzīve iegājusi stabilākā gultnē un nu jau labu laiku par savu viņš dēvē mīļoto, bijušo volejbolisti, Viktoriju Prinsu (Victoria Prince). 30 gadus vecā sportiste ir četrus gadus jaunāka par Kevinu.


Brīdī, kad šķita, ka pasaule jau sāk rādīties košākās krāsās, bijušo dejotāju piemeklējušas jaunas nedienas. Kāds nezināms vīrietis iesniedzis oficiālu prasību, apgalvojot, ka ir Britnijas Spīrsas un Kevina Federlaina 7 gadus vecā dēla Šona Prestona (Sean Preston) īstais tēvs. Tiesa gan, vēlāk atklājās, ka vīrietis, kurš uzdevies par Kristoferu Federlainu (Christopher Federline), patiesībā ir Ņūtaunas šāvēja Ādama Lanzas (Adam Lanza) tēvocis – garīgi nelīdzsvarota persona. Tomēr tas nemaina faktu, ka viņa izdarības sagādāja ne mazums nepatīkamu brīžu abiem šķirteņiem.