Raksts no Puaro.lv

1. septembris (2012) 11:46

Ķerstot Džastinu Bīberu, avāriju izraisa divi paparaci

Tmz.com

Piektdienas pēcpusdienā tīņu elks, dziedātājs Džastins Bībers (Justin Bieber) nonāca visai negaidītu notikumu krustpunktā, kuru rezultātā divu paparaci vadītie braucamie nokļuva sadursmē.

Pasaules līmeņa zvaigznēm nekas cits neatliek, kā vien samierināties ar nemitīgu paparaci sekošanu viņu ikdienas gaitām. Tas var būt tiešām kaitinoši un nereti mākslinieki zaudē pacietību. Arī Džastins Bībers paguvis iekļūt nepatikšanās pēc tam, kad dziedātājs sadauzīja kāda īpaši nekaunīga paparaci fotokameru.


Šoreiz gan Bībers ne pie kā nav vainojams. Devies ikdienas gaitās ar savu šiko Fisker Karma auto, Bīberam, kā ierasts, sekoja acīgie slavenību fotogrāfi. Jāteic gan, šādā auto dziedātāju būtu diezgan grūti nepamanīt, tāpēc īpašas paparaci iemaņas tas neprasīja. Te pēkšņi Bībera vadīto auto apturēja policija, un fotogrāfi steidza noķert spilgtākos kadrus. Diemžēl abi censoņi bija tik ļoti iegrimuši darbā, ka viens otru nepamanīja, izraisot avāriju.


Dziedātāja vadīto auto policija apturējusi tādēļ, ka aiz viņa „agresīvi tuvu” braukusi kāda Nissan markas automašīna, kas, kā vēlāk noskaidrojās, bijusi Bībera apsardze.