Raksts no Puaro.lv

27. decembris (2012) 11:39

Keita Vinsleta slepus apprecējusies ar miljardiera Brensona māsasdēlu

Decembra sākumā, nevienam nemanot, laulības ostā iestūrējusi pasaulslavenā aktrise Keita Vinsleta (Kate Winslet), kura privātā ceremonijā Ņujorkā mija laulību gredzenus ar miljardiera Ričarda Brensona māsasdēlu Nedu Rokenrolu (Ned Rocknroll). Par kāzu vedēju 37 gadus vecā kinozvaigzne bija izraudzījusi savu ekrāna partneri, aktieri Leonardo Di Kaprio (Leonardo DiCaprio).


„Keita Vinsleta un Neds Rokenrols apprecējās šī mēneša sākumā privātā ceremonijā Ņujorkā, klāt esot abiem viņas bērniem un dažiem viņas draugiem un ģimenes locekļiem,” presei apstiprinājis aktrises pārstāvis.


2001. gadā pēc tikai trīs gadu laulības aktrise izšķīrās no filmu direktora Džima Trepletona (Jim Threapleton). Šajā laulībā pasaulē nāca meitiņu Mia (12). 2003. gadā Keita Vinsleta izgāja par sievu pie filmu direktora Sema Mendesa (Sam Mendes), kurš nesen saņēmis labas atsauksmes no kritiķiem par veikumu jaunākajā Džeimsa Bonda filmā „Skyfall”. Vinsleta un Mendess izšķīrās 2010. gadā. Abiem ir kopīgs dēls Džo.

„Neļaušu saviem bērniem ciest tikai tāpēc, ka manas laulības nebija izdevušās. Vēlētos, kaut tā nebūtu noticis, bet mana dzīve tā nu ir iegrozījusies. Tā man būs laba mācība,” pēc otrās laulības šķiršanas intervijā žurnālam Harper's Bazaar stāstīja kinozvaigzne.