Raksts no Puaro.lv

Svētdiena, 5. maijs (2013) 10:23

Keira Naitlija apprecējusies! Mugurā – jau iepriekš vilkta kokteiļkleita FOTO

Kamēr lielākā daļa pasaules mēroga slavenību savu iestūrēšanu laulības ostā izvēlas atzīmēt ar vērienu, Holivudas aktrise Keira Naitlija (Keira Knightly) bijusi daudz pieticīgāka. No preses un apkārtējo uzmanības cītīgi slēptajās kāzās viņa iztika bez limuzīniem, šikiem viesunamiem un ekskluzīviem tērpiem.

Sestdien kinozvaigzne devās uz Franciju, lai vien 11 tuvāko draugu lokā mītu laulību gredzenus ar savu mīļoto vīrieti mūziķi Džeimsu Raitonu (James Righton).Arī šajās pieticīgajās kāzās aktrise ir pamanījusies pārsteigt sabiedrību. Proti, 28 gadus vecā līgava, kuras bagātība mērāma miljonos, par savu kāzu kleitu izraudzījās jau iepriekš vilktu kokteiļkleitu. Tā Keirai bija mugurā 2008.gadā. „Lai arī viņa šo kleitu ir nedaudz „atsvaidzinājusi” ar jauku Chanel jaciņu un baletčībiņām, skaidrs, ka kleita ir tā pati,” vērtē modes eksperti.

Laulību ceremonija notika kādā mazā Francijas miestiņā Mazanā, 12 kilometrus no Marseļas. Keiras ģimenei tur pieder savrupmāja, kuru tie iegādājās 2010.gadā. Kopš tā laika 5000 iedzīvotāju lielā pilsētas ļaudis jau ir pieraduši redzēt ciemojamies pasaulslaveno kinozvaigzni.