Raksts no Puaro.lv

10. decembris (2013) 12:14

Katy Tindemark saņem telefona rēķinu 140Ls apmērā: Jūtos apkrāpta!

„Par novembri esmu saņēmusi vienkārši nereālu rēķinu -141,38 latu apmērā! Esmu izbrīnīta, jo bieži vien rēķins nepārsniedz 40 latus mēnesī, pat atrodoties gandrīz visu mēnesi ārzemēs, ieskaitot nelielus ziedojumus, dažreiz izmantojot Ziedot.lv SMS pakalpojumus,” intervijā portālam Puaro.lv sašutumu pauž dziedātāja Katy Tindemark. „Esmu nolēmusi iet skaidroties, jo, redzot pēc rēķina, par starptautiskiem zvaniem man ir iekasēts vairāk nekā 130 latu. Jūtos apkrāpta!

„Ārzemēs esmu bieži, tāpēc apmēram zinu, cik būtu jābūt mobilā telefona izmaksām mēnesī. Pavisam nesen pārgāju uz LMT tarifu „Brīvais”, tas nozīmē, ka, zvanot Latvijas robežās uz Latvijas numuriem,  jāmaksā tnoteikta summa - Ls 6.90 mēnesī, un varu runāt un sūtīt SMS, cik vien vēlos.”

„Novembrī, sākot ar 8. datumu, gandrīz līdz mēneša beigām biju ārzemēs. No sākuma Šveicē. Tur esmu diezgan bieži uz zinu, ka tā nav „draudzīga sarunām”, tāpēc sūtīju tikai sms un tikai tad, kad bija nepieciešams, jo vienas īsziņas nosūtīšana maksāja 0,21Ls, arī ienākošie zvani maksāja 0,25Ls,” stāsta mūziķe. „Pēc tam biju septiņas dienas Moldāvijā, tur apmēram tādas pašas izmaksas, kā Šveicē. Izmantoju Latvijas operatora numuru tikai pirmo dienu, otrajā dienā nopirku jaunu SIM karti ar viņu operatora numuru un Latvijas numuru nelietoju nemaz. Arī mobilo internetu nelietoju. Mēneša beigās dzīvojos jau ar ģimeni Zviedrijā un tur man ir savs Zviedrijas operatora numurs.”

„Vispār viedtālrunis un internets tajā ir neatliekama manas ikdienas sastāvdaļa. Neslēpju, ka man ir atkarība no tā, jo tur ir viss! Sākot ar ziņām, fotokameru dziesmu „mīnusiem”, kurus izmantoju mēģinājumos, un beidzot pat ar tādām lietām kā vijoles skaņošanas aplikācija, bez kuras ir grūti noskaņot vijoli pirms priekšnesuma. Internetu gan izmantoju daudz, bet parasti pieslēdzos kādam tuvākajam WIFI.”