Raksts no Puaro.lv

Ceturtdiena, 2. aprīlis (2015) 11:27

Kanje Vests: Kima ir resna

Izskatās, ka viena no pašiem aprunātākajiem Holivudas glamūra pāra ģimenes laimi ir aptumšojis mākonis vārdā „liekie kilogrami”.

Populārais reperis Kanje Vests nav apmierināts ar savas slavenās sievas – salonu lauvenes un realitātes šovu zvaigznes Kimas Kardašjanas figūru.

Vienā no nesenajām pasaulē populārā realitātes šova „ Keeping Up With The Kardashians” sērijām Kima Kardašjana atklājusi savai māsai Hlojai, ka vīrs grasās atlaist no darba viņas privāto treneri, jo viņš neesot spējīgs panākt pietiekami ātru Kimas atbrīvošanos no liekā svara. Kanje Vests uzstādījis ultimātu – pāris nedēļu laikā Kimai ir jāatbrīvojas no 7 kilogramiem.


Kima Kardašjana ar meitu 2015.gada 26.martā

Kardašjana patiešām cenšas atgūt labu figūru, kura ir tapusi tuklāka pēc meitas piedzimšanas. Jāpiebilst, ka mazā Norda Vesta tiek ņemta līdzi uz visiem mammas treniņiem, acīmredzot mēģinot ieaudzināt mīlestību pret fiziskajām aktivitātēm jau no bērnības.

Kardašjanas ideālais svars ir 54 kilogrami, bet pagaidām nav skaidrs, kādas ciešanas ir ar mieru izturēt realitātes šovu zvaigzne, lai ieraudzītu svarus rādām šo dedzīgi kāroto ciparu.

 
2014.gada novembris                                                             2015.gada februāris

Jāpiebilst, ka Kima Kardašjana, kura dedzīgi mēdz aģitēt par veselīgu dzīvesveidu, nav sevišķi cītīga sporta nodarbību apmeklētāja. Tā vietā viņa labāk izvēlas iespīlēties korsetē un rūpīgi piemeklēt apģērbu, kurš notušē ķermeņa nepilnības. Bet izskatās, ka šoreiz viņa tomēr neizspruks no pamatīgas pasvīšanas sporta zālē...