Raksts no Puaro.lv

19. decembris (2012) 09:24

Kādu mūziku klausās Latvijā populāru mūziķu atvases? Viņi fano par PeR! FOTO

Pieciniekiem apvītajā datumā – dienā, kad līdz sen solītajam pasaules galam atlikušas vien piecas dienas – atraktīvās muzikālās apvienības PeR fani pulcējās uz grupas piecgades koncertu „High Five!”. Viņu vidū biju daudzu Latvijā labi pazīstamu skatuves mākslinieku atvases, tostarp dziedātāja Normunda Rutuļa dēls Edvards un grupas Labvēlīgais Tips dalībnieka Ģirta Lūša meitiņa Lote.


Kā jau tas tika solīts, grupas piecu gadu jubilejai veltītais koncerts izvērtās muzikāli piesātināts. Abi tās dalībnieki – Ralfs Eilands un Edmunds Rasmanis – meistarīgi pielietoja savus loop pedāļus, katrai dziesmai piešķirot savu unikālu skanējumu. Dabsteps, regejs, blūzs, pops un pat šlāgeri – tik plaša bija koncertā izskanējušo dziesmu žanru amplitūda, kas nodrošināja labu garastāvokli ikkatram apmeklētājam.

„Mēs strādājam pie tā, lai mūsu performance būtu vienreizīga, lai tas būtu enerģijas, mūzikas un gaismu šova strāvojums, būs arī video, tas nevienu neatstās vienaldzīgu, to mēs garantējam uz visiem 100 %,” pirms koncerta solīja PeR, un tas mūziķiem arī izdevās.

Grupas muzikālo sniegumu bija ieradušies baudīt ne tikai fani no dažādām Latvijas malām, bet arī citi mūsu valstī populāri mūziķi – dziedātāji Valters Frīdenbergs un Kārlis Būmeisters, bijušais grupas Cosmos dalībnieks Juris Lisenko, grupas Double Faced Eels solists Marka un citi.