Raksts no Puaro.lv

Pirmdiena, 27. janvāris (2014) 13:36

Jeļenai Gricukai kleitas un vīriešus palīdz izvēlēties māsa

Puaro.lv

Modes žurnāliste un TV raidījumu vadītāja Jeļena Gricuka allaž pārsteigusi ar pārdomātu stilu un atmiņā paliekošiem tērpiem. Izrādās, pucēties viņai palīdz nevis neierobežots bankas konts, bet gan dubulta garderobe, ko viņa dala ar savu māsu, juristi Jekaterinu Gricuku.

„Man ir sava, bet māsai sava garderobe, tomēr tas nenozīmē, ka mūsu stili radikāli atšķirtos. Nereti šo to aizņemos no viņas drēbju skapja, bet viņa no manējā. Mums ir paveicies, jo mums ir gandrīz viens un tas pats izmērs, kas nozīmē, ka drēbju klāsts, no kā varam izvēlēties, katrai reizināms ar divi. Turklāt dzīvojam pavisam netālu viena no otras,” intervijā portālam Puaro.lv stāsta Jeļena.

„Mēs nevaram viena bez otras dzīvot. Katru dienu sazvanāmies un viena otrai izstāstām visus jaunumus. Iepērkamies vienmēr kopā. Došanās iepirkties mums vienmēr ir īpaša diena, to mums patīk darīt nesteidzīgi. Māsa man ir vislabākā padomdevēja – ne vien iepirkšanās reizēs, bet arī ikdienā. Kad visu dienu esam nostaigājušas pa veikaliem un, cerams, arī atraduši kāroto, mēs veiksmīgo iepirkšanos nosvinam ar kādu vīna glāzi vai saldumiem. Iepērkamies pēc vajadzības, bet parasti tās ir pāris reizes mēnesī.”

Māsu gaumes ir līdzīgas tikai apģērba ziņā. „Mums ir ļoti paveicies, jo mums patīk katrai savs vīriešu tips. Turklāt Katjai ir ļoti laba intuīcija, viņa jau pēc fotogrāfijas vien prot noteikt, vai puisis man der vai ne. Tāpēc parasti „atlase” notiek ļoti ātri – jā, nē, jā nē...”

„Rīga ir maza pilsēta, tāpēc satikt savus tuviniekus šeit nav grūti,” uzskata Jeļena. „Vienmēr atradīšu laiku, kaut vai pus stundiņu, ko pavadīt kopā ar Katju. Pēdējo gadu laikā esam ļoti satuvinājušās. Bērnībā gan tik labas draudzenes nebijām, viena otru sitām ar spilveniem. Zinu, ka māsa man vēl tikai labu un vienmēr teiks tikai taisnību.”