Raksts no Puaro.lv

Piektdiena, 13. marts (2015) 13:42

Vēl kāda versija par Putina noslēpumaino pazušanu

Šveices tabloīds “Blick” vēsta, ka Putina prombūtnei esot gluži cits iemesls, nekā pieļauj lielākā daļa sabiedrības, minot, ka Krievijas prezidenta Vladimira Putina noslēpumainā pazušana no sabiedrības redzesloka, tajā skaitā paredzēto tikšanos attcelšana, ir saistīta ar viņa veselības problēmām, iespējamo nāvi vai varas spēlītēm Kremlī.

Krievijas prese jau ilgstoši baumo, ka Putinu vieno romantiskas attiecības ar vingrotāju Alīnu Kabajevu. Jaunā dāma patlaban atrodoties Svētās Annas klīnikā Sorengo, Šveices Točīno kantonā, kur pasaulē laidusi bērnu. Tā kā mazuļa tēvs, protams, ir Putins, tad prezidenta prombūtne esot labi saprotama.

Tičīno telekanāls RSI ziņo, ka pāris slimnīcā rezervējis divas telpas – vienu dzemdībām, bet otru ģimenei un miesassargiem.

Tīmekļa medijs “Ticino News” vēsta, ka dzemdības notikušas jau pagājušajā nedēļā. Kabajeva un Putins ieradušies tieši pirms dzemdībām. Kabaveja palikusi slimnīcā, Putins – pie draugiem.

Turklāt pagājušajā nedēļā manītas daudzas automašīnas ar Krievijas numurzīmēm, vēsta “Ticino News”.Savukārt Krievijas prezidenta preses sekretārs Dmitrijs Peskovs piektdien noraidījis baumas, ka Putinam ir piedzimis bērns, vēsta izdevums "Forbes".

"Informācija, ka Vladimiram Putinam piedzimis bērns, nav patiesa," paziņojis Peskovs.

"Es plānoju vērsties pie cilvēkiem, kuriem ir nauda, ar lūgumu organizēt konkursu par labāko "preses pīli"," viņš piebilda.

Kā zināms, Putins pēdējo reizi sabiedrībā redzēts 5. martā, kad tikās ar Itālijas premjerministru Mateo Renzi. Pēc tam Krievijas prezidents atcēla plānoto braucienu uz Kazahstānu.

Ņemot vērā Vladimira Putina pazušanu, neskatoties uz iepriekš plānotiem pasākumiem ar viņa piedalīšanos, internetā uzvirmojis ne mazums baumu. Kremļa runasvīrs bija spiests izplatīt paziņojumu, kurā apgalvo, ka Putins ir sveiks un vesels.