Raksts no Puaro.lv

15. novembris (2013) 11:58

Jana Duļevska atklāj sava rudens kokteiļa recepti

Populārā humoriste un TV šovu vadītāja Jana Duļevska piedāvā veselīga vitamīnu kokteiļa recepti, kas palīdzēs saglabāt stipru veselību , kad šķiet – no vīrusa izvairīties neizdosies.

"Lai gan ar īpašām brīnumreceptēm neaizraujos, tomēr ir daži triki, ko lieku lietā tad, kad jūtu, ka organisms saviem spēkiem ar vīrusu vairs galā netiks. Šādās reizēs paralēli aptiekās nopērkamajiem profilaktiskajiem līdzekļiem lieliski palīdz mājās tapušie vitamīnu kokteiļi, kas ir ne vien vienkārši un ātri pagatavojami, bet arī efektīvs veids, kā uzņemt gana daudz vitamīnu, turklāt garšo gan man, gan manas ģimenes vīriešiem," stāsta Jana Duļevska, kura nesen kļuvusi par „A Aptiekas” reklāmas seju, tāpēc vēl aktīvāk seko līdzi savai un ģimenes locekļu veselībai.

Smiltsērkšķu kodolsprādziens

Nepieciešams:
2 vidēja izmēra apelsīni;
2 ēd. karotes smiltsērkšķu sulas;
1 ēdamkarote medus
5-6 lazdu riekstu kodoli
200 ml kefīra, paniņas vai bezpiedevu jogurta;
Dekorēšanai: 2 kumkvati

Pagatavošana:
Sajauc svaigi spiestu apelsīnu un smiltsērkšķu sulu, medu, riekstus, raudzētu pienu un saputo ar mikseri. Pasniedz glāzēs, ko dekorē ar kumkvatiem. Dzēriens satur daudz C vitamīna, folijskābes, K, B1 un B2 vitamīnu, kā arī minerālvielu – kāliju, kalciju un magniju.